19/05/2024 08:02:02
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Kalendarz imprez
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Download
  Zarząd ŁZM
  Statut

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 26
Najnowszy Użytkownik: ~LPG Majster
Zobacz Temat
| Motosportklub | KZK KJS RAJDY

Drukuj temat Oceń temat Zmień styl na nowy


Strona 1 z 2 1 2 >
Autor Zaproszenie dla Yody
Prezes BMW

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 40
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 27.04.09

Dodane dnia 30/04/2009 02:48
Za zgodą Zarządu BMW KLUB ŁÓDŹ jesteś zaproszony na nasze klubowe wyścigi na torze w Radomiu ( termin 2 maja 2009, sobota ). Dostajesz szansę aby udowodnić swoje słowa, że w jakie auto nie wsiadasz to objeżdżasz nasze klubowe. Koszt Twojego startu pokrywam ja , z prywatnej kasy. Teraz Twój ruch , pewnie się wycofasz bo rodzina i dzieci.... takiej odpowiedzi się spodziewam .... Panie vice , jak ustaliłem, czas na odpowiedź smiley


www.bmw-klub-lodz.com.pl
E30 325i
Edytowane przez Prezes BMW dnia 30/04/2009 02:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
gatun0

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 39
Data rejestracji: 26.04.09

Dodane dnia 30/04/2009 08:13
Generalnie widzów z poza grona klubowego nie przewidujemy ( teren jest zamknięty dla osób z zewnątrz , ze względów bezpieczeństwa ) , jednak jeżeli masz zamiar przyjechać ze swoją publicznością to nikogo nie wygonimy .
Co do toru to nie ma takich osób które go znają jak własną kieszeń ( bynajmniej u nas w klubie ) , trasa też ułożona jest w inny sposób niż poprzednio .

Yoda , jak chcesz obejrzeć tor to proszę : http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=wanTKXe5Cj0
http://www.youtube.com/watch?v=RGfUZtSI010&feature=related
Edytowane przez gatun0 dnia 30/04/2009 08:15
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
gatun0

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 39
Data rejestracji: 26.04.09

Dodane dnia 30/04/2009 11:42
Więc pojadę sobie po Panu Panie Prezesie - Może boli Pana Prezesa, że ma mocną furę a za każdym razem CC i słabsze auta go leją i ja zaliczam się do grona które Pana objeżdża i to zawsze inny autem . Trza się nauczyć jeździć a nie szukać dziury w całym [Laugh] smiley.


Więc raczej ambicja nie pozwoliła by mi jechać czymś większym.
My na torze byliśmy tylko raz ( rok temu ) więc nie ma mowy o pamiętaniu trasy . ( z resztą ty pewnie na KZK-ach jeździsz wcześniej po trasie i się z nią zapoznajesz .
Co do przejazdu , będziesz miał próbny tak jak my na KZK-ach , kolejne dwa będą pomiarowe .

Co do kibiców , to zapomniałem dodać że im mniej tym dla nas lepiej ( mamy małą obsługę więc nie chcemy tłoku .

Zaproszenie na twoim miejscu traktował bym jako zaszczyt a nie wyzwanie ( jesteś jedyną osobą z poza klubu która bierze udział w imprezie .

Jednak jestem mniej ważny, niż mi się wydawało


Teraz ten podpis nabierze nowego znaczenia , smiley

Wyjazd na tor Radom, spotykamy się pod Selgrosem ( ul. Rokicińska ) w sobotę o godź 7.20 . Planowy start o 7.40 , proszę się nie spóźniać , jedziemy w szyku i grzecznie Uśmiech


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
Prezes BMW

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 40
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 27.04.09

Dodane dnia 30/04/2009 13:02
Yoda napisał/a:
no toś się przeliczył

aleś se to dobrze wykombinowałeś po imprezie klubowej na torze na którym nigdy nie jeździłem i pewno ściągniesz ludzi którzy te tor znają na pamięć

bo nie bardzo rozumiem dasz mi jakieś auto czy mam sobie kombinować

i ja napisałem że Cię zawsze objeżdżam



Cieszy mnie to, że nie rezygnujesz. Co do auta, ja jadę swoim od nikogo nie pożyczam innego , więc.... smiley

Tor znam tylko z zeszłorocznej imprezy, więcej tam nie byłem.
Trasa jest tylko jedna, czy szybka..... kwestia osobnego punktu widzenia, nie ma na bank tam innej wolnej trasy.
Gatun już podał miejsce spotkania przed wyjazdem.


www.bmw-klub-lodz.com.pl
E30 325i
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
Prezes BMW

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 40
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 27.04.09

Dodane dnia 30/04/2009 13:08
Yoda napisał/a:
zaszczyt zaszczytem ale Prezes BMW się zaparł

a jak już jechać to choć jakieś 1,6

Uysy Hemp Derbiak Czubeczek1 - co robicie w sobotę


Sam zdecyduj, może być 1,6 jak już CC za słabe smiley
Co do obserwatorów, gości możesz zabrać góra 2 osoby, lecz na torze Ty bierzesz za nich odpowiedzialność.


www.bmw-klub-lodz.com.pl
E30 325i
Edytowane przez Prezes BMW dnia 30/04/2009 13:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
vivaldi

Member

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 338
Miejscowość: Myślenice
Data rejestracji: 22.05.08

Dodane dnia 30/04/2009 15:12
Yoda napisał/a:

hmm to moją Pandą 1,1 raczej nie poszaleję trza coś z większym motorem

na tor to tylko coś twardego żeby uślizgi ograniczyć i troche mocnego. Weźże Uysego auto a dalej se poradzisz bez problemu (BMW tył napęd na wyjściu zdecydowanie ma przewagę bo się podpiera). Aaaaa tylko tym Fiu(a)tem na LPG nie jedź co u mnie byłeś bo ....nie jeździ ale może na kozaków wystarczy
4219663 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
angel_

Webmaster

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1958
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 02.06.08

Dodane dnia 30/04/2009 16:39
z ta odpowiedzialnoscia to ja bym sie zatanowil kto bedzie odpowiadal za Yode smiley

taki maly zarcki smiley
2340312 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
Lukas G

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 7
Miejscowość: Radomsko/Radom
Data rejestracji: 31.05.08

Dodane dnia 30/04/2009 19:43
Yoda, bierz Yole i zapraszam smiley Co do publicznosci to tam pol otwarte jest... Moge zajaci sie transparentami, balonami i dziwkami rozpraszajacymi kierowcow BMW. Ten tor wolnawy jest tak na marginesie smiley


-=Lukas G=-
5182 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
gatun0

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 39
Data rejestracji: 26.04.09

Dodane dnia 30/04/2009 21:25
Yoda , tylko nie bierz żadnej rajdówki pamiętaj że u nas w klubie 98% to auta do codziennej jazdy ( nie ma klatek , wydartych tapicerek , gwintów itd ) są to cywilne auta do codziennej jazdy , i to też trzeba brać pod uwagę . smiley
Ja bym na twoim miejscu pojechał CC , wiedząc że nie mam większych szans ( bynajmniej tak startuje w KZK organizowanych przez was , bo jakie mam szanse z Brolem , czy subaru chłopaków z team 50 ?? )
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
tomek marciniak

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 18
Data rejestracji: 12.01.09

Dodane dnia 30/04/2009 21:40
dobre ! Brawo za inicjatywe-bardzo ciekawa. Skoda ze nie w niedziele bo bym chetnie pojechal zobaczyc to widowisko. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
kapsel

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 11
Miejscowość: HollyLodz
Data rejestracji: 11.06.08

Dodane dnia 30/04/2009 21:51
dawno tak się nie uśmiałem, proszę o więcej takich tematów!


444 azzurro egeo
7000462 http://kapsel.subtech.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
gatun0

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 39
Data rejestracji: 26.04.09

Dodane dnia 30/04/2009 22:30
Panowie tutaj nie ma nic śmiesznego smiley . Generalnie chodziło o to żeby Yoda zobaczył jak się bawimy , a przy okazji będzie mógł potwierdzić swoje słowa smiley .
Tylko proszę mi ich nie powtarzać bo kolejna taka impreza dopiero za jakiś czas smiley

A tak na poważnie , dowiecie się jak my radzimy sobie z organizacją i będziecie mogli nam wytykać błędy w organizacji ( mam nadzieję że ich nie będzie smiley ) .
Impreza jest typowo integracyjna , większość z nas uczy się dopiero radzić sobie z tylnym napędem ( co widać na KZK-ach ) . Rywalizacja jest jak zwykle zacięta ( brak podziału na klasy a będą też słabsze auta , a na pewno nie będzie tak że będą na końcu ) .
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
Lukas G

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 7
Miejscowość: Radomsko/Radom
Data rejestracji: 31.05.08

Dodane dnia 30/04/2009 22:55
Wpuszczacie tylko klubowiczow?


-=Lukas G=-
5182 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
gatun0

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 39
Data rejestracji: 26.04.09

Dodane dnia 30/04/2009 23:01
Tak , jest t impreza klubowa ( z resztą jak większość naszych imprez )
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
Prezes BMW

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 40
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 27.04.09

Dodane dnia 01/05/2009 01:12
Lukas G napisał/a:
Wpuszczacie tylko klubowiczow?


Już Gatun napisał, przepraszamy lecz ta impreza z corocznego kalendarza klubowych imprez jest zamknięta .


www.bmw-klub-lodz.com.pl
E30 325i
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
Prezes BMW

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 40
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 27.04.09

Dodane dnia 01/05/2009 01:18
tomek marciniak napisał/a:
dobre ! Brawo za inicjatywe-bardzo ciekawa. Skoda ze nie w niedziele bo bym chetnie pojechal zobaczyc to widowisko. smiley


Tylko podziękuję , Tomasz wyniki niebawem smiley


www.bmw-klub-lodz.com.pl
E30 325i
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
Prezes BMW

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 40
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 27.04.09

Dodane dnia 01/05/2009 01:58
Yoda napisał/a:

a i jeszcze jedno czy jak ktoś pojedzie jako widz to też płaci za wjazd

Kto mnie wesprze ???


To zabrzmiało jak nuta strachu , nasze są zwykłe uliczne auta na co dzień używane . Zero przygotowane na tor. Mają ponad 21 lat , zlejesz nas nawet CC z 200? roku


www.bmw-klub-lodz.com.pl
E30 325i
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
Lukas G

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 7
Miejscowość: Radomsko/Radom
Data rejestracji: 31.05.08

Dodane dnia 01/05/2009 10:00
Przyjade sie posmiac, tzn poogladac smiley

Yod, zalatw jakies opony, podpisz weksel i jedziesz smiley


-=Lukas G=-
Edytowane przez Lukas G dnia 01/05/2009 10:07
5182 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
Paladinus

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 84
Miejscowość: Ruda Pabianicka
Data rejestracji: 31.01.09

Dodane dnia 01/05/2009 13:17
Widzę, że klub miłośników marki z Bawarii wykazuje się typowo sarmacką dumą smiley
I bardzo dobrze, skoro sprawę chcecie rozwiązać - zgodnie ze starym zwyczajem - na "ubitej ziemi" ;]
Apeluję tylko do wszystkich o powstrzymanie nadmiernych emocji, żeby nie było chlewu (bo świńska grypa szaleje ;P )


Różnica między efektownością i efektywnością to więcej niż jedna litera.

Edytowane przez Paladinus dnia 01/05/2009 13:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
kozaczek

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 10
Data rejestracji: 01.05.09

Dodane dnia 01/05/2009 13:49
Witam wszystkich. Oj nie w tym wątku ale trudno mam nadzieje że mi wybaczycie.
W związku z zaistniałą sytuacją choć nie wywołaną przez moją osobę(chyba że tym iż jestem słabym kierowcą) ale jak się okazało bezpośrednio mnie dotyczącą mam nadzieję że tym postem rozwieje kilka niejasności. Wojtek w swojej głowie nie wiedzieć czemu umieścił moją skromną osobę jako Prezesa BMW KLUB ŁÓDŹ choć nie byłem nawet członkiem tego klubu jestem po prostu miłośnikiem marki i sympatykiem owego klubu. Na posty pokazujące jakieś niedociągnięcia w organizacji imprezy wypalił :
namalowana linia na mecie stop ??? kiedy i gdzie była po to były dwie tablice a auto nie ma 10 cmm żeby nie zmieścić się

Jako Prezes BMW powinieneś ważyć swoje wypowiedzi STRASZYĆ publicznie to nie powiem komu wypada. I co ma piernik do wiatraka w czym przeszkadza że startujący mierzyli czasy ŻE NIBY OSZUKIWAĆ mieli - bo to już publiczne oskarżenie o matactwo i próbę oszustwa - a to i do mnie się odnosi a takie oskarżenie puścić bokiem nie zamierzam. Więc pojadę sobie po Panu Panie Prezesie - Może boli Pana Prezesa, że ma mocną furę a za każdym razem CC i słabsze auta go leją i ja zaliczam się do grona które Pana objeżdża i to zawsze inny autem . Trza się nauczyć jeździć a nie szukać dziury w całym .

Co do sytuacji z TVP 3 - jak każdy podchodzi i JAKI CZAS JAKI CZAS o rozproszenie nie trudno, sędziów, fakt nasza wina Kudłaty zobaczył mnie za kierownicą i wymięk na szczęście dla mnie za kierownicą VW był doświadczony kierowca który jeździ z głową a nie adrenaliną i wszyło to tylko na dobre wszystkim BARDZO DUŻA NAUCZKA DLA WSZYSTKICH SĘDZIÓW. Inna sprawa że była to w tym tygodniu 3 nasza impreza i każdy już chyba był po prostu bardzo zmęczony.

Generalnie dzięki wszystkim uczestnikom za fają zabawę miło nam że coraz więcej nowych osób przyłącza się do
naszej zabawy A małe wasze żale będziemy poprawiać.
Oczywiście z tą nauką jazdy pił do mnie pomijając fakt iż jest niejako organizatorem i jak to napisał kiedyś Uysy (Sebastian wybacz że łapanie za słówka) organizatorzy jadą w klasie gość, ponieważ mają okazje wcześniej upalać a uczestnicy zapoznanie i dwa razy na czas.
Poza tym wszystkim ta mocna fura to BMW e30 325i z 88r zdjęta z ulicy wyglądające jak wóz drabiniasty i wpompowana w kzk z mało doświadczonym i podstarzałym kierowcą ma konkurować z CC przygotowanym tylko i wyłącznie do tego typu zawodów, za kierownicą tegoż CC siedzi młody ale bardzo doświadczony w tego typu zawodach kierowca no proszę.
Brzmi to wszystko jakbym się tłumaczył sam nie wiem z czego a na kzk będę jeździł i się uczył aż Ci "doleje".
Generalnie Wojtku jeśli mi tak wolno, przemyśl swój nik bo przecie Yoda wie wszystko i nie pyta o drogę tylko ją wyznacza a Ty swoim niedoinformowaniem na forum swojego klubu
wysmażyłeś posta nie przystającego do pozycji którą zajmujesz w tym klubie.
Natomiast cieszy mnie że zgodziłeś się pojechać do radomia byle czym i pokazać mi i innym uczestnikom "miejsce w szeregu".
Napisałem co miałem napisać przepraszam za zajęty czas na czytanie moich wypocin ale myślę że coś wyjaśniłem sobie i użytkownikom tego forum. Więcej pisał nie będę no chyba że znowu ktoś pojedzie po mnie jak po łysej kobyle.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich bez wyjątku tych którzy lubią i nie lubią marki BMW
i ich właścicieli miłośnik motoryzacji Andrzej Źródelny kozaczek jak napisał vivaldi

PS. Wojtku myślę że Prezesowi należy coś powiedzieć najlepiej na obu internetowych stronach klubowych
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
INFORMACJE
Honorowe oddawanie krwi



Członkowie naszego klubu oddali już ponad:

50000 ml krwi

Reklama

Pawenta Szynki


Czarnocin


Bachus


ACMClubPetronas


Har-tech


Monaco


pneumaster


Classiccars

Copyright © 2008-2009