19/05/2024 06:35:46
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Kalendarz imprez
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Download
  Zarząd ŁZM
  Statut

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 26
Najnowszy Użytkownik: ~LPG Majster
Zobacz Temat
| Motosportklub | KZK KJS RAJDY

Drukuj temat Oceń temat Zmień styl na nowy


Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
gatun0

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 39
Data rejestracji: 26.04.09

Dodane dnia 01/05/2009 16:51
Yoda , ty nas poprostu źle zrozumiałeś smiley , Krótko mówiąc seria omyłek . Tym razem będziesz miał okazje poznać nas wszystkich , bo na KZK-ach jesteśmy anonimowi a i ty pewnie nie masz czasu żeby nas poznać . Tak więc do zobaczenia na torze .
PS : wszystko już ustalone , kije pały , kastety i inną broń zostawiamy w domu lub jej nie wyciągamy z bagażnika , strój galowy obowiązkowy ( dresik min. cztery paski smiley ).
Miłej zabawy życzę , i mamy nadzieję że jakieś tam niesnaski zostaną wyjaśnione i zapomniane , bo mamy podobny cel a kłócąc się niczego dobrego nie zdziałamy .
Edytowane przez gatun0 dnia 01/05/2009 19:34
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
vivaldi

Member

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 338
Miejscowość: Myślenice
Data rejestracji: 22.05.08

Dodane dnia 01/05/2009 18:22
AMEN. A teraz piszcie i fotografujcie jak byłosmiley
P.S. Nie wycofywać się w grzecznościach, tylko mo być po zbójecku --> ostro, szybko, twardo czyli klasyczne Wyrcy Rycy Cescy
Edytowane przez vivaldi dnia 01/05/2009 18:24
4219663 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
Prezes BMW

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 40
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 27.04.09

Dodane dnia 01/05/2009 21:43
vivaldi napisał/a:
AMEN. A teraz piszcie i fotografujcie jak byłosmiley
P.S. Nie wycofywać się w grzecznościach, tylko mo być po zbójecku --> ostro, szybko, twardo czyli klasyczne Wyrcy Rycy Cescy


Relacja, wyniki jak i fotki będą po imprezie na naszej stronie internetowej. Z tym, że nasza impreza jest 2 dniowa bo po Radomiu jedziemy do ośrodka do Sielpi odreagować adrenalinę z toru smiley Wiec wszystko pojawi się na stronce dopiero w poniedziałek.

Do zobaczenia na torze smiley


www.bmw-klub-lodz.com.pl
E30 325i
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
Lukas G

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 7
Miejscowość: Radomsko/Radom
Data rejestracji: 31.05.08

Dodane dnia 01/05/2009 23:52
Yoda napisał/a:

Mała zmiana jadę Uysego Seatem - jego zawias najbardziej nadaje się na tor

No i 3 auto stanie w galerii zasłużonych ale S2000 też bym na torze się przejechał i zobaczył jak mi idzie tylnim napędem


OIliwe przywiez bo nie bedzie czym jechac smiley


-=Lukas G=-
5182 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
vivaldi

Member

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 338
Miejscowość: Myślenice
Data rejestracji: 22.05.08

Dodane dnia 02/05/2009 17:58
nooooo iiiiiiii ......
4219663 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
kapsel

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 11
Miejscowość: HollyLodz
Data rejestracji: 11.06.08

Dodane dnia 02/05/2009 20:10
jak tam? Yoda, rozumiem, że wszystkich objechałeś?


444 azzurro egeo
7000462 http://kapsel.subtech.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
vivaldi

Member

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 338
Miejscowość: Myślenice
Data rejestracji: 22.05.08

Dodane dnia 03/05/2009 14:20
na dwoje babka wróżyła : albo skromność nie puszcza i siedzi cicho albo łomot dostał i siedzi cicho czyli jak się nie obrócisz dupa z tyłu
4219663 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
Lukas G

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 7
Miejscowość: Radomsko/Radom
Data rejestracji: 31.05.08

Dodane dnia 03/05/2009 20:50
Yoda wlasnie wyruszyl z Radomia Ogolnie chcialbym serdecznie podziekowac jemu za zajebista zabawe i chlopaka z BMW KL za mila atmosfere. Yoda napisze jak tam poszlo ja moge tylko powiedziec ze cywilnych aut to tam za duzo nie bylo a r888 i tym podobne kumho na torze sprawowaly sie wysmienicie smiley


-=Lukas G=-
5182 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
Michal_bmw

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 1
Data rejestracji: 03.05.09

Dodane dnia 03/05/2009 21:24
Lukas G napisał/a:
Yoda wlasnie wyruszyl z Radomia Ogolnie chcialbym serdecznie podziekowac jemu za zajebista zabawe i chlopaka z BMW KL za mila atmosfere. Yoda napisze jak tam poszlo ja moge tylko powiedziec ze cywilnych aut to tam za duzo nie bylo a r888 i tym podobne kumho na torze sprawowaly sie wysmienicie smiley


chciałbym dodać małe sprostowanie i powiedzmy wyjaśnienie do wypowiedzi kolegi

Wszystkie !! auta które były na torze - z wyjątkiem 2 szt są całkowicie cywilnymi autami poruszającymi się po drogach Łodzi i okolic
Mocne auta ( powiedzmy pow 250KM) były na torze 4 słownie cztery smiley reszta to w większości seryjne 325 po wielu przejściach życiowych
2 auta były na R888 Prezesa 325 oraz kolegi Łukasza klasyczne 320is
Kumho były na moim aucie na tylnej osi używane z 2003r !!!
cała reszta aut byłą na najzwyklejszych oponach
dla każdego liczyła się dobra zabawa choć byłą i rywalizacja ze wzgledu na pomiar czasu
przed przejazdami czasowymi było 1.5h czasu do pojeżdżenia i zapoznania się z torem o zupełnie innej trasie niż próba czasowa
jedni przejechali ją 10 razy - to był max inni 2-3 w czasie tej próby jeździł również Yoda
Próby na czas były 4 jedna zapoznawcza z ustaloną trasą 3 mierzone a liczone dwa najlepsze wyniki
co do wyników niech się najlepiej opiszą sami zainteresowani ... ale trasa byłą dość trudna technicznie aby wyrównać poziom między autami mocnymi i słabszymi

szkoda tylko ze brakło czasu aby Yoda spróbował wykonać jakiś przejazd tylnonapędowym autem najlepiej mocnym aby się przekonać ze jazda wcale nie jest taka łatwa jak się niektórym stojącym i patrzącym z boku wydaje - może następnym razem
Mam nadzieję ze Yoda w obiektywny sposób przedstawi również Swoje wrażenia

Pozdrawiam Michał
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
Prezes BMW

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 40
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 27.04.09

Dodane dnia 03/05/2009 22:54
Podziękowania dla Yody za przybycie na tor, możliwość zapoznania się bliżej z naszą bracią klubową.
Mam nadzieję, że tor zrobił duże wrażenie na Tobie, jazda po nim była frajdą i dobrze się bawiłeś.
Trasa zdecydowanie trudna technicznie niektóre auta poniosły szkody.

Fotorelacja i wyniki w poniedziałek - wtorek.

Pozdrawiam


www.bmw-klub-lodz.com.pl
E30 325i
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
Lukas G

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 7
Miejscowość: Radomsko/Radom
Data rejestracji: 31.05.08

Dodane dnia 03/05/2009 23:02
Kazdy ma inne pojecia cywilnego auta smiley Ale nie o to tutaj chodzi, najwazniejsze to to ze zabawa byla przednia, mi jako kibicowi sie podobalo, jako pilotowi (Yoda potrzebowal wskazowek, bieg w gore bieg w dol) tez sie podobalo. 14 maja na torze upalaja studenci, bede nalegal na taki sam uklad trasy jak byl u was. Zobaczymy ile wykreca smiley


-=Lukas G=-
5182 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
Prezes BMW

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 40
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 27.04.09

Dodane dnia 04/05/2009 01:41
Yoda napisał/a:
No to wróciłem

Serdecznie dziękuję Klubowi BMW za zaproszenie i miło spędzony dzionek

Dziękuję Łukaszowi i Ewelinie za "przygarnięcie kropka " i doping na torze smileysmiley

Impreza naprawdę udana i warto było jechać, szkoda tylko że w Seacie zabrakło opon - jak to określili Ewelina z Łukaszem - byłem najbardziej piskliwym autem na torze i zawieszenia - tylne amory wylane a przód no cóż jak było widać. Najlepszy czas według mojej wiedzy 1,59 a mój najlepszy 2,06. Rzeczywiście zaskoczyły mnie trochę auta No na co dzień też można jeździć z Fotelami Bimarco i zdjętymi boczkami smiley Z tego co wstępnie to 9 w generalce Jakie auta i poszczególne czasy to już Klub BMW wstawi. Trasa była bardzo wymagająca dla auta i kierowców. Z filmów wychodziło że szybko a moja prędkość na prostej startowej max to 90 No cóż jak się jechało dislem 1,9 turbo który pokazał na torze spalanie 6,2 max

Ogólnie zlany zostałem

Nauczka jak jedziesz na tor to se wzin se auto chociaż ze sprawnym zawiasem

Najważniejsze jednak dla mnie co wyniosłem z tej imprezy - to obalony przez Klub BMW mit na temat właściciel tej marki - teraz już wiem to tacy sami ludzie jak miłośnicy innych marek i już nigdy, kiedy będę widział BMW i rozmawiał z jego właścicielem nie wyjdę od razu z założenia jakie miałem do tej pory i tu też zostałem pokarany - a to że czarne owce się zdarzają to wszędzie.

Jeszcze raz SERDECZNE DZIĘKI za miłą zabawę i BARDZO MIŁE I SYMPATYCZNE POTRAKTOWANIE mojej osoby i moich gości, czekam na wyniki i filmiki



Tu przyznam Ci rację Wojtek, spalanie sugeruje niską dawkę paliwa ( chyba sam byłeś zaskoczony ) , to jak spalanie w trasie , na tor dawka powinna być co najmniej podwójna jak nie wyższa smiley .
Tu chcę trochę usprawiedliwić gościa, bo jednak moc miała znaczenie w pewnym sensie, jak ktoś wie o czym piszę, to mam na myśli Nm w dieslu, tego mu zabrakło ( szczególnie dołu w obrotach ).
Dodatkowo cieknący zawias..... a ja R888 ( ma być do śmiechu smiley ) założyłem przeciwnie do kierunku toczenia , pośpiech smiley
Itd itp smiley
Ale Wojtek , z doborem auta tak po prawdzie , miałeś "wolne" pole do popisu, tu nie było mojej ingerencji, powiem tylko ups smiley a to pech .
Ty już wiesz jaka niespodzianka szykuje się w wynikach w klasie klubowej smiley , reszta poczeka do wtorku smiley

Ale i tak myślą przewodnią była dobra zabawa i cieszę się z Twoich słów Yoda smiley Na inne nie liczyłem i tu mam na myśli szczególnie opinię o użytkownikach naszej marki, my zwyczajni pasjonaci i zapaleńcy.

Jeszcze raz serdeczne dzięki za uczestnictwo i miłą zabawę na torze smiley

Ps pamiętaj o czym rozmawialiśmy , mam na myśli o planach na przyszłość lecz to już temat nie na forum smiley


www.bmw-klub-lodz.com.pl
E30 325i
Edytowane przez Prezes BMW dnia 04/05/2009 02:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
Prezes BMW

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 40
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 27.04.09

Dodane dnia 04/05/2009 01:50
Lukas G napisał/a:
Kazdy ma inne pojecia cywilnego auta smiley Ale nie o to tutaj chodzi, najwazniejsze to to ze zabawa byla przednia, mi jako kibicowi sie podobalo, jako pilotowi (Yoda potrzebowal wskazowek, bieg w gore bieg w dol) tez sie podobalo. 14 maja na torze upalaja studenci, bede nalegal na taki sam uklad trasy jak byl u was. Zobaczymy ile wykreca smiley


Jej jak by Ci się udało załatwić z tą trasą to poproszę Cię o info z wynikami po imprezie smiley . Jestem bardzo ciekawy jak im pójdzie smiley


www.bmw-klub-lodz.com.pl
E30 325i
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
Lukas G

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 7
Miejscowość: Radomsko/Radom
Data rejestracji: 31.05.08

Dodane dnia 04/05/2009 17:02
Postaram sie o taka konfiguracje toru ale nic nie obiecuje. Z tego co pytalem waszego aniola stroza na torze to bedzie to wygladalo mniej wiecej tak:

cyt:
"bedzie 15 najmadrzejszych na swiecie sedziow ktorzy nie beda potrafili wystartowac nawet jednego auta a w miedzy czasie szef toru i tak wszystkich wypier.... za stanie bez sensu na asfalcie"

BTW dostalem calkiem fajna cene na ten tor wiec chyba zrobimy taka probe jak wasza na wlasna reke.


-=Lukas G=-
5182 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
gatun0

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 39
Data rejestracji: 26.04.09

Dodane dnia 04/05/2009 21:00
Lukas G jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc ( klucz nasadowy 36mm w Radomiu jest nieosiągalny ) .

Co do samej imprezy , to chciałbym podziękować wam za przybycie i miłą zabawę .
Szkoda że Yoda nie przejechał się żadnym BMW bo może to by było bardziej miarodajne ( jak wiemy Yoda jest dobrym kierowcą a z tym Seatem to uysy chyba zrobił mu psikusa smiley )

Ale nie chodziło tutaj o udowadnianie kto jest lepszy , tylko o zabawę ( o tym że zaszło nieporozumienie wiedzieliśmy wcześniej smiley i to było celowe zagranie ze strony prezesa ,. teraz Yoda wie kto jest u nas prezesem ) .

Fotki będą niebawem , wyniki mam nadzieję że jeszcze dzisiaj ( zapraszam a stronę : bmw-klub-lodz.com.pl )

Mam nadzieję że tak jak rozmawialiśmy następną imprezę zrobimy razem , bo KZK a tor to dwie różne bajki , i mało kto ma okazję poganiać się na torze .

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam .

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
kozaczek

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 10
Data rejestracji: 01.05.09

Dodane dnia 05/05/2009 11:16
Powitać.
No i po radomiu a szkoda, bo ja mógłbym na tym torze mieszkać,( to może w końcu zapamiętałbym go i jechał na zawodach po ustalonej trasie). Wojtku dzięki za miłe słowa, jesteś dla wielu osób autorytetem może i one zmienią zdanie o marce i jej użytkownikach.
Mam nadzieję, że mimo mojej szorstkości na torze zdobyłem w Twoich oczach trochę "sympatii"smiley. Aaa wygląda na to, że po torze jadąc autem Uysego (z tymi amorami, oponami, hamulcami i dieslu) i tak mi dolałeś (trza się nauczyć jeździć) to nie był mój dzieńsmiley.
Reasumując myślę, iż impreza podobała się Tobie i twoim kibicom (zwłaszcza, Ewelinie, bo to Ona mnie tak rozproszyła, że poknociłemsmiley). Ja jestem bardzo zadowolony z wyjazdu i już z niecierpliwością czekam na następny (zapiszesz się? Yoda może wtedy bardziej sprawnym autem! a zresztą Ty też pieprznięty jesteś na jeżdżenie Ciebie nie potrzeba namawiać).
No i do zobaczenia na kzk u Ciebie tzn. ŁZM.
Pozdrowienia jak w poprzednim poście i dzięki za wszystko i wszystkim!!!
kozaczek
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
Prezes BMW

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 40
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 27.04.09

Dodane dnia 05/05/2009 12:31
Zapraszam na relacje z toru, są już wyniki i pierwsze fotki smiley

http://www.bmw-klub-lodz.com.pl/


www.bmw-klub-lodz.com.pl
E30 325i
Edytowane przez Prezes BMW dnia 05/05/2009 12:32
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
vivaldi

Member

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 338
Miejscowość: Myślenice
Data rejestracji: 22.05.08

Dodane dnia 05/05/2009 21:50
vivaldi napisał/a:
na tor to tylko coś twardego żeby uślizgi ograniczyć


noooo i serce mnie boli , żeby nie mówić "a nie mówiłem"smiley , przeca na tor dupa najważniejsza bo przód se przytrzymasz tyłu niestety nie. To tyle góralskiej mądrości i zarozumiałoścismiley
a na poważnie : wg.mnie co do marek VW,BMW,Opli i innych na "F" to po prostu brednie i mity jak sami się przekonaliście i dzięki temu wszyscy z toru wyjechaliście jako "wygrani". W każdej marce za szybą siedzi zarówno burak rzucający opinię jak i sympatyczny człowiek z którym warto spotować albo grilować albo stanąć w konkury albo co gorsza rajd obstawiać .
Po zdjęciach widać , że zabawa świetna. Szkoda, że mam kulasa niesprawnego. Może następnym razem......
Edytowane przez vivaldi dnia 05/05/2009 21:51
4219663 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zaproszenie dla Yody
kozaczek

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 10
Data rejestracji: 01.05.09

Dodane dnia 06/05/2009 11:08
To znowu ja.
No widzę, że nie ma przebacz jeszcze raz PRZEPRASZAM!
Zasady ustalił ktoś inny a że je zmienił na torze to już inna sprawa mnie kazali się ich trzymać( jak gdyby byłem powodem całego zamieszania).
A wracając do naszej "niezdrowej" rywalizacji, jak wiesz przejazdów mierzonych miły być cztery, a do punktacji dwa najlepsze, ale polegliśmy organizacyjnie i wybrano dwa z trzech.
Po prostu brakło nam czasu.
I tu jest mały haczyk, bo TY i ja daliśmy radę pojechać cztery razy czasówkę prawda?
Właśnie te wyniki mnie zaintrygowały, bo wychodzi na to, że dolałem mistrzowi, który pojechał autem z najlepszym zawiasem na tor (tak przynajmniej pisał wcześniej).
Niedowiarków odsyłam do strony BMW KLUB ŁÓDŹ galeria. Tam są zdjęcia wyników i czasów oryginalnych zapisanych na torze. Wierzcie albo nie te limity to tylko sprawka, Eweliny, którą serdecznie pozdrawiam.smiley
Następnym razem będzie lepiej albo jeszcze lepiej.smiley
I jeszcze jedno w dr30;. mam to "zwycięstwo" bawiłem się świetnie i mam nadzieję bawić się tak dalej również z waszą ekipą jeśli pozwolicie?.
Pozdrowienia jak w poprzednich postach. kozaczek
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
INFORMACJE
Honorowe oddawanie krwi



Członkowie naszego klubu oddali już ponad:

50000 ml krwi

Reklama

Pawenta Szynki


Czarnocin


Bachus


ACMClubPetronas


Har-tech


Monaco


pneumaster


Classiccars

Copyright © 2008-2009