18/05/2024 22:21:42
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Kalendarz imprez
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Download
  Zarząd ŁZM
  Statut

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 26
Najnowszy Użytkownik: ~LPG Majster
Zobacz Temat
| Motosportklub | KZK KJS RAJDY

Drukuj temat Oceń temat Zmień styl na nowy


Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
Kama

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 6
Data rejestracji: 22.11.09

Dodane dnia 24/01/2010 12:11
Ja niestety nie dotarłem :/

Bez szans na odpalenie mojego zabójczego 1.3 smiley

A chciałem odpalić go już o drugiej nad ranem ^^
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
Tybek

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 42
Miejscowość: Wieluń
Data rejestracji: 19.08.09

Dodane dnia 24/01/2010 17:50
No, nawet tak mocno nie przemarzłem, nie było źlesmiley w drodze powrotnej urwał mi się amor z tyłu (pewnie dlatego że hipol przy takich mrozach staje się jak beton ) A jeśli chodzi o imprezę to czad był! Dużo autów się nazjeżdżało, nawet sporo w klasie 1 było, muzyka konkretna klimat był, nie ma co. Ogółem brawa dla organizatorów- kolejny raz byłem na Waszej imprezie i kolejny raz mi się podobało, super! Trzymajcie tak dalej.
Edytowane przez Tybek dnia 24/01/2010 17:53
8611026 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
MysticGirl

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 76
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 21.05.08

Dodane dnia 24/01/2010 19:07
Wrzucam tu bo nie wiem gdzie indziej. Fotki z KZK do oglądania tutaj http://picasaweb.google.com/madziun/KZKPolitechnika24012010# Jak ktoś z PŁ ma ochotę podać ten link dalej, żeby ludzie obejrzeli to proszę bardzo smiley
PS. Jak ktoś chce więcej swoich zdjęć to się proszę ładnie uśmiechnąć.
1156013 http://picasaweb.google.com/madziun Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
saper132

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 17
Data rejestracji: 30.12.09

Dodane dnia 24/01/2010 19:16
Bardzo udana impreza... postaramy się wpaść z AMKPT na następnąsmiley aaaa no i zapraszamy na nasze imprezy smiley
5284255 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
qba77

Member

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1013
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 24/01/2010 20:43
dzieki dzieki ja sie wybieram jak tylko podpasuje mi termin
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
MysticGirl

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 76
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 21.05.08

Dodane dnia 24/01/2010 21:02
Jakby ktoś widział gdzieś jeszcze zdjęcia z tej kzk to dajcie mi znać, prosze smiley


PS. Następnym razem wszyscy panowie, którzy chcą zdjęcia robią zrzutę na gorącą herbatę dla mnie
Edytowane przez MysticGirl dnia 25/01/2010 15:14
1156013 http://picasaweb.google.com/madziun Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
Bananan

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 2
Data rejestracji: 24.01.10

Dodane dnia 24/01/2010 22:44
Zdjęcia z dzisiejszej imprezy: http://picasaweb.google.com/boryspe/KZKP#.

Edycja: Jak ktoś chce swoje zdjęcia w pełnej rozdzielczości, to niech napisze do mnie na PW.
Edytowane przez Bananan dnia 24/01/2010 23:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
Don wojciech

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 4
Data rejestracji: 21.12.09

Dodane dnia 24/01/2010 23:15
Dzięki za udana imprezę brawa dla organizatorów. Cóż straszne lodowisko było wiec nie mogłem się mierzyć z FWD ale fun był wielki smiley



Zdjęcie zrobione przez Borysa, obróbka własna xD


Gdyby bóg był za przednim napędem chodzilibyśmy na rekach !!
Edytowane przez Don wojciech dnia 24/01/2010 23:16
4590792 wojciechowski_88 www.tkl.one.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
w3rti

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 266
Miejscowość: Zgierz
Data rejestracji: 26.09.09

Dodane dnia 24/01/2010 23:45
Ale i tak ładnie jak na maluszka smiley Czasy miałeś chyba porównywalne do Sti
5976717 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
Ertejot

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 134
Data rejestracji: 04.06.08

Dodane dnia 25/01/2010 01:08
Na lodowisku RWD w malcu gniecie FWD! smiley Don Wojciechu!


Mnie się wstyd przyznać... Zapiłem trochę w sobotę i jak się kładłem o piątej rano spać, czułem że moge nie podołać... Promile i zdrowy rozsądek zabroniły mi wsiadać do auta... :/ Ale warunki przednie! Żałuję starsznie... smiley

Widzę że Adam M. coś w kombiaku ugrał? Kiedy wyniki?


Szacun dla ekipy z Piotrkowa! Widzę kilka ciekawych rajdówek. Fajno że wpadliście. Oby częściej, oby więcej!


Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by ci to sprawiało przyjemność.
Edytowane przez Ertejot dnia 25/01/2010 01:10
2055432 www.martweobrazki.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
Tybek

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 42
Miejscowość: Wieluń
Data rejestracji: 19.08.09

Dodane dnia 25/01/2010 08:23
A liczyłem Tejot że wpadniesz swoim swapem, byłoby porównanie w klasie, ile jeszcze muszę poćwiczyć bo szczerze mówiąc to nie jechałem jeszcze nigdzie żebym mógł zobaczyć jak inne 1.1 jeżdżąsmiley
8611026 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
Don wojciech

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 4
Data rejestracji: 21.12.09

Dodane dnia 25/01/2010 09:30
heh ciężko było "gnieść" gdy przód wylatywał jak z procy smiley morze gdyby wrzucić parę trylinek do bagażnika xD

wiec teraz trzeba będzie czekać aż do marca na kolejna imprezę ??? mam nadzieje ze nie !


Gdyby bóg był za przednim napędem chodzilibyśmy na rekach !!
4590792 wojciechowski_88 www.tkl.one.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
spec

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 1
Data rejestracji: 01.03.09

Dodane dnia 25/01/2010 09:39
Ciekawe czy jeszcze ktoś oprocz mnie startowal na letnich oponach smiley fajna impreza
4766142 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
Ertejot

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 134
Data rejestracji: 04.06.08

Dodane dnia 25/01/2010 10:34
Tybek też na to liczyłem! Ale spokojnie, jeszcze się trafimy, jest w Łodzi jeszcze jedno 1,1 tyle że MPI i na skrzyni ze skody, które się regularnie pojawia na imprezach, więc jest szansa...

Don Wojciechu, ale Ty nie masz swapa? Bo przy 650 ten problem jeszcze nie jest tak dokuczliwy jak przy 1,1. Ja mam tak ciężką dupę, że o jeździe na okrętkę to ja mogę zapomnieć, albo bokiem, albo wcale.

Będą jakieś filmiki? Ciekaw jestem jak sobie radziły malczany i ich kierownicy na tej nawierzchni.


Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by ci to sprawiało przyjemność.
2055432 www.martweobrazki.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
obserwatoR

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 3
Data rejestracji: 25.01.10

Dodane dnia 25/01/2010 15:47
Jako obserwator wczorajszej imprezy mam kilka zastrzeżeń. Jestem uczestnikiem tego typu imprez w naszych ościennych województwach świętokrzyskim, mazowieckim czy wielkopolskim wiec postanowiłem zobaczyć co ma do zaoferowania 'nasze' mimo, że nie posiadamy toru. Impreza była reklamowana w radiu wiec spodziewałem się fajnego widowiska.

A co zastałem gospodarując sobie 2 godziny niedzielnego poranka? Na WIELKIM terenie naszej politechniki organizatorzy wygospodarowali placyk 100m2 na, którym ustawili tor gokartowy. Jestem w stanie zrozumieć, że część z osób pracujących nad tą trasą jest w posiadaniu Seicento czy Cinquecento ale dlaczego ustawili trasę przejazdu typowo pod auta swoje auta już nie. Jak się później okazało nie był jej w stanie przejechać w normalnym - czyli szybkim czasie żadne auto z normalnymi gabarytami. Mylnym jest twierdzenie, że świetnym widowiskiem jest impreza, na której topowe n grupowe dajmy na to Evolution nie ma szans z seryjnym Seicento. Pomijając to, że był to konkurs kto ma 'mniejszego' - chodzi mi oczywiście o auto - to pierwszy nawrót za linia startu dyskwalifikował zrobienie dobrego czasu dla każdego kto posiadał inny napęd niż przedni gdyż nie wiem czy organizatorzy są świadomi mechanizmu działania hamulca postojowego w napędach RWD czy AWD i jakiej prędkości potrzeba by sprawnie i wąsko zawrócić. Dlaczego ta impreza nie nosiła nazwy konkurs manewrów fiatami? Wtedy nie fatygowałbym się a niedzielny poranek spędził oglądając telewizje. Czy naprawdę organizatorzy nie są w stanie wyznaczyć szybkiej i technicznej trasy wykorzystując teren politechniki? Czy po prostu WASZE środowisko jest na tyle hermetyczne, że całkowicie obce są wam imprezy typu kjs na torze w Kielcach czy na poligonie w Nowym Mieście? Jeśli dla was impreza, na której normalne sportowe auto nie jest w stanie wrzucić drugiego biegu a prędkość maxymalna przejazdu oscyluje w granicach 20km/h to gratuluje i proponuje przemyślenie nad zmianą nazwy i wykreślenie z niej słowa moto - bo daje sobie rękę uciąć, że biegnąc wczoraj na piechotę po tej trasie wykręciłbym najlepszy czas o ile w jaki kolwiek sposób czasy mogą być tu miarodajne bo niby co one miałyby odwzorowywać? Umiejętności? Zdecydowanie nie, nazywanie tego rajdem jest mocnym nadużyciem z waszej strony.
Edytowane przez obserwatoR dnia 25/01/2010 15:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
Ertejot

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 134
Data rejestracji: 04.06.08

Dodane dnia 25/01/2010 16:26
obserwatoR, nie było mnie na wczorajszej imprezie, ale jako osoba posiadajaca fiata i mająca jakieś pojęcie o amatorskich imprezach samochodowych pragnę zabrać głos w sprawie...

Nadużyciem to można nazwać Twój post! Podziwiam Cię jeśli naprawdę jeździsz na imprezy typu KZK, podkreślam TYPU KZK, do ościennych województw. Zapewne wiesz, co oznacza ten skrót. Wyjaśnię tym którzy może jeszcze nie wiedzą - Konkurs Zręczności/Zręcznościowy Kierowców - różnie rozwijany. Nigdzie też nie obiło mi się o uszy by ktoś nazwał to rajdem. Poza tym imprezy dla amatorów w świetle przepisów PZMotu nie mogą być nazywane rajdami, zapewne również to wiesz. Osoby przyjeżdzające na tego typu imprezy nie po raz pierwszy (cały czas piszę o KZKach), dosonale wiedzą z czym będą mieli doczynienia. Raz są to próby szybsze, z minimalną ilością pachołków (typu te na polmozbycie), a czasami jest to placyk 20x20 metrów. Z drugiej strony nie mozna oczekiwać od organizatorów że w takich warunkach puszczą szybką próbe i pozwolą osobom któe pierwszy raz biorą udział w takiej imprezie by po lodzie śmigali 60-70km/h. Bezpieczeńśtwo przede wszystkim! To ma być dobra zabawa i nauka, a chyba oczywistym jest że w takich warunkach i przy małych predkościach techniki można nauczyć się wiele!

Mylne jest stwierdzenie, że N grupowe evolution przyjedzie na kzkę (z wyjątkiem Pana Szafrańca smiley )

Jeśli chodzi o inne imprezy, np typu KJS... No cóż... Cudze chwalicie, swego nie znacie. Akurat w kwestii kjs mamy jedne z ciekawszych imprez. Ludzie z radomia, warszawy i innych miast z całej polski lubią przyjeżdzać na kjsy do Łodzi i Tomaszowa, gdyż są to bardzo dobrze przygotowane, Oesowe próby (często szutrowe, bardzo wymagające), a nie tak jak w większości przypadków place i parkingi oraz jazda wokół trzepaka.

Niestety nie mamy torów, by organizować imprezy typu RallySprinty, z którymi jak domyślam się, masz Ty najwięcej wspólnego i trochę mylnie odbierasz wszystko inne co wchodzi w szeroko rozumiane amatorskie imprezy samochodowe.

Pozdrawiam i życzę więcej miarodajności, umiejętności i sukcesów w imprezach w których bierzesz udział w województwach ościennych...


Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by ci to sprawiało przyjemność.
2055432 www.martweobrazki.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
MysticGirl

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 76
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 21.05.08

Dodane dnia 25/01/2010 16:28
Chciałam tylko powiedzieć, że bardzo podobają mi się wypowiedzi osób, które były tylko na JEDNEJ JEDYNEJ imprezie tego typu w Łodzi i potrafią aż tak krytykować, bez szerszej znajomości tematu Resztę niech wyjaśniają organizatorzy smiley
1156013 http://picasaweb.google.com/madziun Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
qba77

Member

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1013
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 25/01/2010 16:28
cześc po pierwsze pasowało by sie przedstawić,
po drugie to nie wiem kim ty jesteś i ile imprez samochodowych zorganizowales ale sadzac po poscie to nie dużo.
Chyba z tego całego postu wynika ze kolega ma problem bo posiada DUZE mocne auto a objechały go maluchy i seje, smiley
Edytowane przez qba77 dnia 25/01/2010 16:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
Ertejot

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 134
Data rejestracji: 04.06.08

Dodane dnia 25/01/2010 16:29
P.S.
By sprawnie i wąsko zawrócić nie potrzębuję swoim RWD prędkosci. Mogę to zrobić w miejscu...


Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by ci to sprawiało przyjemność.
2055432 www.martweobrazki.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KZK o puchar rektora PŁ 24.01.2010
obserwatoR

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 3
Data rejestracji: 25.01.10

Dodane dnia 25/01/2010 16:42
Jeżeli KZK i KJS nie rzadzą się tymi samymi prawami to bardzo przepraszam - myślałem, że zasady są jedne a obowiązuje zamienność tych nazw. Słysząc w radiu rajd liczyłem na impreze na zasadach KJS. Przyznam, że pierwszy raz byłem na tego typu imprezie w Łodzi i w ogóle i troszke sie zawiodłem, ale skoro te harce na placu to jest KZK a KJSy u was-nas wyglądaja tak jak w ościennych województwach to zwracam honor.

A o ilość imprez na poziomie proszę się nie martwić smiley
Edytowane przez obserwatoR dnia 25/01/2010 16:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
INFORMACJE
Honorowe oddawanie krwi



Członkowie naszego klubu oddali już ponad:

50000 ml krwi

Reklama

Pawenta Szynki


Czarnocin


Bachus


ACMClubPetronas


Har-tech


Monaco


pneumaster


Classiccars

Copyright © 2008-2009