09/05/2024 10:01:12
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Kalendarz imprez
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Download
  Zarząd ŁZM
  Statut

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 24
Najnowszy Użytkownik: ~LPG Majster
Zobacz Temat
| Motosportklub | KZK KJS RAJDY

Drukuj temat Oceń temat Zmień styl na nowy


Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: VI runda MOŁ?
qba77

Member

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1013
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 23/11/2010 09:52
a może jeszcze pojechać za was i wam punkty tylko dopisać????


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: VI runda MOŁ?
elvitos

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 51
Miejscowość: Sdz
Data rejestracji: 16.12.08

Dodane dnia 23/11/2010 10:38
w tamtym roku tam nie bylem i nie bylo dla mnie to takie oczywiste ze w tym tez tam ma byc. pozatym jedyna mozliwoscia byloby zebym sie dowiedzial 18.10 ze rajd jest za tydzien. a ja rajdy na jakie jade obstawiam sobie na poczatku miesiaca, albo pod koniec poprzedniego. powinno sie to robic nawet na poczatku roku. i wszedzie da sie to zrobic tylko nie w lodzi i okolicy (skierki)!
zrzucanie winy na innych. jezeli sie chce to robic to trzeba tak jak trzeba. ja sie nigdy nie pisalem na prowadzenie sekretariatu, klubu czy czegokolwiek z tym zwiazanego. uwazam ze jezeli ktos sie tym zajmuje to mu ufam. mylilem sie. z takim podejsciem to nigdy nie bedzie dobrze. komuna sie skonczyla. jest wybor. monopolu tez nie ma w tej dziedzinie. jakos rajdy w lodzkim nie porazaja frekfencja.. moze wlasnie przez takie zachowanie.
a uwierz wole jechac sam za siebie..



SS GTi 4wd
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: VI runda MOŁ?
qba77

Member

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1013
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 23/11/2010 11:03
Wierz mi ze nie zwalam na nikogo ale jak OKSS nie publikuje terminarzu a klub z w-wy informuje tylko PZM kiedy zrobi MOŁ, to coś jest nie tak i moim zdaniem błąd był na początku sezonu ze nie ogłoszono poszczególnych eliminacji jak to było w 2009. Ja tez sie zdziwiłem ze jest eliminacja w warszawie


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: VI runda MOŁ?
matto

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 154
Data rejestracji: 05.07.10

Dodane dnia 23/11/2010 12:01
qba77 napisał/a:
matto napisał/a:
i jescze jedno u nasz w regulaminie jest ze mozna zdobyc za 1 miejsce max 10 punktow a ja tu widze ze maja po 15 to tez sie nie zgadza???



a w którym miejscu??????

to zapraszam chetnych do pomocy i prowadzenia sekretariatu MOŁ jeśli jest żle prowadzony


eee moj blad pomylilem cos z regulaminem KZK (tam jest taka tabela) i skoro nikt nigdy nie dostal wiecej niz 10 punktow w MOL uznalem ze obowiazuje ona rowniez w MOL, a co z moim drugim pytaniem odnosnie innych klas pojemnosciowych? I prosze tego nie traktowac jako atak na sekretarat klubu tylko chec dowiedzenia sie czegos nowego tak na przyszlosc.

A jesli chodzi o ilosc imprez w LZM to musze stanac w obronie klubu, jest wystarczajaco duzo, tak samo Tomaszow staje na wysokosci zadania, moim zdaniem wicej imprez moglo by byc w Sieradzu
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: VI runda MOŁ?
wasq

Member

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 145
Data rejestracji: 08.09.08

Dodane dnia 23/11/2010 20:28
widze ze w niektorych klasach VI eliminacja troche zamieszala

mam nadzieje ze minimum 3 starty beda brane do klasyfikacji MOŁ
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: VI runda MOŁ?
Robert

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 58
Data rejestracji: 07.12.08

Dodane dnia 23/11/2010 20:43
Dla jasności informuję, że cała klasyfikację MOŁ prowadzę ja, więc jak ma ktoś jakieś zastrzerzenia lub dostrzegł błędy to proszę o informację - poprawimy.

Co do klas to już informuję, iż "rajd" w Warszawie był prowadzony według tamtejszego podziału na klasy. Po imprezie osoba z AK Centrum przeliczyła całą klasyfikację według naszych klas (włącznie z nowymi czasami z taryfy) i według takowej doliczone zostały punkty.

Co do informacji o tej eliminacji to też jestem zaskoczony, że tam była. Ja o niej dowiedziałem się ze strony AK Centrum jakieś dwa tygodnie przed jej rozegraniem. Pamiętajmy jednak, że klub AK Centrum mimo, że znajduje się w Warszawie to formalnie należy do okręgu łódzkiego bo tu jest zarejestrowany i dlatego też może organizować rundy MOŁ. Zresztą jak dobrze wiemy w zeszłym roku na uroczystym zakończeniu sezonu byli też przedstawiciele tego klubu.

Tyle jeśli chodzi o suche fakty. Co do tego, gdzie i kiedy powinna znaleść sie taka informacja, no cóż, też jestem rozczarowany postawą OKSS-u.


www.maciejewscy.vot.pl
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: VI runda MOŁ?
Robert

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 58
Data rejestracji: 07.12.08

Dodane dnia 23/11/2010 20:45
wasq napisał/a:
widze ze w niektorych klasach VI eliminacja troche zamieszala

mam nadzieje ze minimum 3 starty beda brane do klasyfikacji MOŁ


Zgodnie z regulaminem MOŁ, zeby być skalsyfikowanym w całym sezonie trzeba zaliczyć przynajmniej cztery rund.


www.maciejewscy.vot.pl
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: VI runda MOŁ?
matto

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 154
Data rejestracji: 05.07.10

Dodane dnia 23/11/2010 21:45
Robert napisał/a:
Co do klas to już informuję, iż "rajd" w Warszawie był prowadzony według tamtejszego podziału na klasy. Po imprezie osoba z AK Centrum przeliczyła całą klasyfikację według naszych klas (włącznie z nowymi czasami z taryfy) i według takowej doliczone zostały punkty.


No to calkiem sprawiedliwe a wyjasni mi ktos jeszcze ile punktow mozna zdobyc za pierwsze miejsce w klasie? Wiem ze to zalezy od frekwencji ale dziwnie by bylo gdyby jeden organizator za to samo miejsce dodawal 100 a drugi 2 punkty a pozniej bylo to sumowane, wtedy jeden rajd bylby 50 razy mniej wazny od drugiego??
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: VI runda MOŁ?
elvitos

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 51
Miejscowość: Sdz
Data rejestracji: 16.12.08

Dodane dnia 23/11/2010 22:51
matto napisał/a:
[...] (1) I prosze tego nie traktowac jako atak na sekretarat klubu tylko chec dowiedzenia sie czegos nowego tak na przyszlosc.

(2) A jesli chodzi o ilosc imprez w LZM to musze stanac w obronie klubu, jest wystarczajaco duzo, [...] moim zdaniem wiecej imprez moglo by byc w Sieradzu


*(1)strach przed klubem? smiley

*(2) I Rajd sieradzki, I Rally Cup Sdz, II Rally Cup Sdz vs. Tomaszow i Okolice.. smiley

a co do tego ze nie bylo kalendarza.. chyba w jakims porozumieniu jednak to robiliscie. to chyba nie jest tak ze kto sie zglosi ten bierze co chce.. w koncu zostaliscie wyznaczeni jako sekretariat i zatwierdzeni przez OKSS.. no ale ja juz nie mam szans na nic..

a z roku na rok frekwencja na KJS nie rosnie w drugim (moze juz trzecim) co do wielkosci miescie w Polsce.. co to znaczy?


SS GTi 4wd
Edytowane przez elvitos dnia 23/11/2010 23:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: VI runda MOŁ?
wasq

Member

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 145
Data rejestracji: 08.09.08

Dodane dnia 23/11/2010 23:30
elvitos napisał/a:
matto napisał/a:
[...] (1) I prosze tego nie traktowac jako atak na sekretarat klubu tylko chec dowiedzenia sie czegos nowego tak na przyszlosc.

(2) A jesli chodzi o ilosc imprez w LZM to musze stanac w obronie klubu, jest wystarczajaco duzo, [...] moim zdaniem wiecej imprez moglo by byc w Sieradzu


*(1)strach przed klubem? smiley

*(2) I Rajd sieradzki, I Rally Cup Sdz, II Rally Cup Sdz vs. Tomaszow i Okolice.. smiley

a co do tego ze nie bylo kalendarza.. chyba w jakims porozumieniu jednak to robiliscie. to chyba nie jest tak ze kto sie zglosi ten bierze co chce.. w koncu zostaliscie wyznaczeni jako sekretariat i zatwierdzeni przez OKSS.. no ale ja juz nie mam szans na nic..

a z roku na rok frekwencja na KJS nie rosnie w drugim (moze juz trzecim) co do wielkosci miescie w Polsce.. co to znaczy?




ad2 a przepraszam bardzo dzieki czyjej pomocy SĘDZIOWSKIEJ zostaly zorganizowane imprezy w sieradzu ???


ad2a po jakiego wafla teraz wytykac sobie takie rzeczy ???
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
INFORMACJE
Honorowe oddawanie krwi



Członkowie naszego klubu oddali już ponad:

50000 ml krwi

Reklama

Pawenta Szynki


Czarnocin


Bachus


ACMClubPetronas


Har-tech


Monaco


pneumaster


Classiccars

Copyright © 2008-2009