09/05/2024 15:17:48
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Kalendarz imprez
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Download
  Zarząd ŁZM
  Statut

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 25
Najnowszy Użytkownik: ~LPG Majster
Zobacz Temat
| Motosportklub | KZK KJS RAJDY

Drukuj temat Oceń temat Zmień styl na nowy


Strona 1 z 2 1 2 >
Autor KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
Zabolxp

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 123
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 10/02/2011 23:59
Witajcie,

w tym sezonie jest szansa na to, abym mógł powrócić na trasy i nie tylko z ciekawym projektem. smiley Jednak muszę do tego zawczasu zaplanować sobie mniej więcej kalendarz, jakkolwiek jest to możliwe w KJS-wych warunkach.

Rozglądam się za terminarzami na Waszej stronie i AK Tomaszowskiego. Rzuciłem także okiem na rozpiskę ZO PZM w Łodzi i wnioskuję, że chyba najwcześniejszy KJS odbędzie się dopiero w maju. W rozpisce widać jakiś KJS bez przypisanej daty, ale w kategorii marzec. Bardzo interesuje mnie ten termin i chciałbym wiedzieć, czy jest on jakoś realny (oraz możliwy bliższego do sprecyzowania) i określenia jakiego typu impreza miałaby to być (asfalt/szuter - czyżby Poddębice?)?

PS. Zwykle pod koniec lutego był KJS Walentynkowy w Tomaszowie, ale nie widu ni słychu... - ktoś zna przyczyny?

PS2. Wiem, że nie wolno tu wypowiadać chyba tej nazwy, ale... co z AK Łódzkim? smiley Dochodzą mnie słuchy o jakiś tam ich próbach działania, ale wiedzy na ten temat raczej nie da się nigdzie wyczytać, więc pytam się osób zorientowanych w środowisku. smiley


Autosport Łódź - portal o sportach motorowych w województwie łódzkim.
1848632 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
qba77

Member

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1013
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 11/02/2011 08:37
ale to chyba nie ten adres, bo zadajesz pytania które trzeba zadać AK Tomoaszów czy AK łodzki , my sie trzymamy naszego terminarza wiec zapraszam tam plus Przaśniczka o której jest info na pierwszej stronie


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
Zabolxp

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 123
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 11/02/2011 10:09
Pomijając inne kluby, to się przecież pytam o Wasz terminarz KJS. Czy zamierzacie zorganizować coś więcej oprócz Prząśniczki? (W zakładce Kalendarz imprez widzę tylko KZK). Chodzi mi o to, czy KJS - ŁZM-u, który widnieje bez daty w kategorii marzec w rozpisce ZO PZM można jakoś doprecyzować?

http://lodz.pzm.pl/pliki/2010-pliki/kalendarze/kalendarz-2011-wykaz-imprez.pdf


Autosport Łódź - portal o sportach motorowych w województwie łódzkim.
Edytowane przez Zabolxp dnia 11/02/2011 10:17
1848632 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
qba77

Member

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1013
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 11/02/2011 10:26
tak jak mówiłem, nasze imprezy sa w kalendazru a co PZM sobie wpisał to ja nie mam pojęcia, zadnego kjs w marcu nie robimy


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
w3rti

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 266
Miejscowość: Zgierz
Data rejestracji: 26.09.09

Dodane dnia 11/02/2011 11:55
Ten kalendarz PZM jest beznadziejny, połowa imprez jest źle wpisana;/ Z tego co wiem nie ma np. żadnego KJS-u walentynkowego robionego przez AK-Tomaszowski.
5976717 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
angel_

Webmaster

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1958
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 02.06.08

Dodane dnia 11/02/2011 12:01
taki juz mamy PZM-ot smiley


2340312 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
w3rti

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 266
Miejscowość: Zgierz
Data rejestracji: 26.09.09

Dodane dnia 11/02/2011 12:44
Niestety nie tylko pod względem kalendarza są delikatnie mówiąc nie doskonali.
5976717 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
Kubus20

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 9
Data rejestracji: 25.07.10

Dodane dnia 12/02/2011 17:40
Walentynkowego w Tomaszowie w tym roku nie będzie z moich informacji. Będzie jakiś KJS w maju, ale bliższe informacje narazie nieznane...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
krzysiekk

Admin

Avatar Użytkownika

Admin


Postów: 380
Data rejestracji: 01.03.09

Dodane dnia 13/02/2011 00:47
a jeśli pytasz o powód braku KJSów to odpowiedź jest prosta - brak chętnych. Na nasz ostatni KJS przyjechało 14 załóg. W Tomaszowie podobnie...

Smutna prawda...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
Kubus20

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 9
Data rejestracji: 25.07.10

Dodane dnia 13/02/2011 12:20
krzysiekk napisał/a:
a jeśli pytasz o powód braku KJSów to odpowiedź jest prosta - brak chętnych. Na nasz ostatni KJS przyjechało 14 załóg. W Tomaszowie podobnie...

Smutna prawda...

Nie do końca tak jest...
Na ostatni KJS w Tomaszowie przyjechało 26 załóg(jeśli dobrze pamiętam) i z tego co rozmawialiśmy na kajtku przyczyną było jak to często bywa pokrycie się terminów z innymi ciekawymi pojeżdżawami. Przykładowo prawie cały Team50 pojechał na ostatnią rundę pucharu w rallylandzie i wcale się nie dziwię, bo jak walczyli o wysokie lokaty w całym pucharze, to normalna sprawa, że pojechali tam, a nie do Tomaszowa...
Jeśli terminy nie pokrywają się z innymi imprezami, to nie ma większego problemu o ilość załóg w okolicach 35-45.

PPAiK Opoczno. Tutaj ten sam scenariusz. Termin pokrywał się chyba z dwoma innymi uznanymi przez zawodników imprezami...

Także moim skromnym zdaniem chętni są...
Brakuje tylko odpowiedniego poukładania kalendarza i większej promocji.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
angel_

Webmaster

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1958
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 02.06.08

Dodane dnia 13/02/2011 13:38
nigdy nie dopasujesz terminow do wszystkich choc jesli masz chec to zapraszam do klubu aby organizowac terminaz ktory nie bedzie pokrywal sie z innymi imprezami

choc jak dla mnie to tez nie pomoze bo jak zrobisz impre tyzien przed inna na ktorej komus zalezy to tez nie przyjedzie zeby przypadkiem auta nie popsuc

prawda jest taka ze KJS-y nie maja zadnej "uznanej rangi" i miedy innymi przepisy PZM-otu spychaja je w otchlan


2340312 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
matto

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 154
Data rejestracji: 05.07.10

Dodane dnia 13/02/2011 15:06
angel_ napisał/a:
prawda jest taka ze KJS-y nie maja zadnej "uznanej rangi" i miedy innymi przepisy PZM-otu spychaja je w otchlan


olac KJS robic takie imprezy jak sieradzkie szutry i skierniewice
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
angel_

Webmaster

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1958
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 02.06.08

Dodane dnia 13/02/2011 15:19
matto napisał/a:
angel_ napisał/a:
prawda jest taka ze KJS-y nie maja zadnej "uznanej rangi" i miedy innymi przepisy PZM-otu spychaja je w otchlan


olac KJS robic takie imprezy jak sieradzkie szutry i skierniewice



wlasnie takie podejscie niszczy kajtki ale widocznie tak ma byc

wez tylko pod uwage ze np skierki szly totalnie nieregulaminowo z tego co wiem dzialy sie tam dziwne rzeczy co do sieradza i szutrow problem z szutrami jest taki ze malo zalog chce na szutrach jezdzic a poza tym tam tez byly niedociagniecia ktore musza byc wyeliminowane

pozyjemy zobaczymy w jakim to wszystko kierunku pojdzie

pozdro


2340312 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
w3rti

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 266
Miejscowość: Zgierz
Data rejestracji: 26.09.09

Dodane dnia 13/02/2011 15:39
Najlepiej by było, żeby PZM-ot w końcu przejrzał na oczy i zmienił trochę regulamin KJS-ów. Przepisy dość mocno kaleczą te zawody. Próba max kilometr, prędkości też dość małe. Przykładem powinny być Czechy, gdzie zapierdziela się konkretnie. Klatka jest rzeczywiście wymagana i uważam, że bardzo dobrze. W tej chwili KJS-y które nazywane są rajdami to dla mnie tak na prawdę 5 KZK jednego dnia, rajdem bym tego raczej nie nazywał. Obawiam się niestety, że PZM dość prędko nie otworzy oczu i nic się nie zmieni...
5976717 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
angel_

Webmaster

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1958
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 02.06.08

Dodane dnia 13/02/2011 16:45
no to sobie sam odpowiedziales na pytanie czemu jest tak a nie inaczej


2340312 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
Kubus20

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 9
Data rejestracji: 25.07.10

Dodane dnia 13/02/2011 23:01
nigdy nie dopasujesz terminow do wszystkich choc jesli masz chec to zapraszam do klubu aby organizowac terminaz ktory nie bedzie pokrywal sie z innymi imprezami

Dziękuję za zaproszenie, ale bliżej mam do AK Tomaszów

Z tym PZMotem jak to zawsze, czyli pod górkę i to raczej się nie zmieni, choć sytuację obserwuję dość krótko...
Przepis o próbie max kilometr i średniej prędkości na odcinku 45km/h jest rzeczywiście do bani...
... ale i Tomaszowski paktycznie na każdym KJS, i wy na Nowym Mieście pokazaliście, że da się to sprytnie ominąć(przymknąć delikatnie oko, jak zwał tak zwał) i zrobić szybką imprezę i to lubimy.
W ogóle Nowe miasto to jest miejsce, które powinno być max wykorzystywane na takie pojeżdżawy. Moim zdaniem teren lepszy od Rallylandu, a tam jak widać dzieje się mocno...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
matto

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 154
Data rejestracji: 05.07.10

Dodane dnia 14/02/2011 11:46
w3rti napisał/a:
W tej chwili KJS-y które nazywane są rajdami to dla mnie tak na prawdę 5 KZK jednego dnia, rajdem bym tego raczej nie nazywał.


Wlasnie dla tego mowie zeby olac KJS i robic imprezy pod inna nazwa, nie chodzi mi o to zeby upalac bez ladu i skladu tylko o to zeby nie wpychac sie w te dziwne PZMotowe przepisy.
Mnie na przyklad nie zalezy na tym zeby bylo nie wiadomo jak szybko ale zeby bylo dlugo, chce przynajmniej 5 min krecic tym kolkiem na odcinku specjalnym, tylko zeby przejad mial 5 min trasa nie moze byc na placyku bo wtedy jest tak zakrecona jak domek slimaka
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
angel_

Webmaster

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1958
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 02.06.08

Dodane dnia 14/02/2011 12:24
no niestety nas obligują przepisy pzm-ot i tak robimy co mozemy zeby było atrakcyjniej. a co do innych imprez ktore sa nieregulaminowe to powraca temat odpowiedzialnosci za takie impry przykro mi ale wszystko jest fajnie jesli nic zlego sie nie stanie a jak sie cos stanie to ja osobiscie nie chcialbym byc w skorze osoby organizujacej nieregulaminowa impreze i jakos tam kolo sie zamyka



2340312 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
matto

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 154
Data rejestracji: 05.07.10

Dodane dnia 14/02/2011 14:58
w sumie i tak podpisujesz na starcie papier ze bierzesz wszystko na siebie, najlepszy przyklad ze zawodnik dostal mandat na KJS za kolizje na probie, to jest Polska, interpretacja prawa zalezy od woli urzednika
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS-y w Łódzkiem - 2011 r.
angel_

Webmaster

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1958
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 02.06.08

Dodane dnia 14/02/2011 15:45
matto napisał/a:
w sumie i tak podpisujesz na starcie papier ze bierzesz wszystko na siebie, najlepszy przyklad ze zawodnik dostal mandat na KJS za kolizje na probie, to jest Polska, interpretacja prawa zalezy od woli urzednika


ale ja bym wolal bedac organizatorem nie byc uzaleznionym od "woli urzednika" jesli chcecie to zapraszam do organizacji nieregulaminowych imprez zrobimy wam szkolenie na sedziego a potem wpiszemy was w dokumentach jako kierownik KJS-u

nie jest to takie wszystko proste jak sie wydaje niestety

a co do mandatu za kolizje na probie to jak najbardziej powinien dostac a organizator powinien jeszcze w maxa kary dostac za to ze na probie pojawilo sie inne auto

ps. w KJS nie zawodnik tylko uczestnik chyba smiley


2340312 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
INFORMACJE
Honorowe oddawanie krwi



Członkowie naszego klubu oddali już ponad:

50000 ml krwi

Reklama

Pawenta Szynki


Czarnocin


Bachus


ACMClubPetronas


Har-tech


Monaco


pneumaster


Classiccars

Copyright © 2008-2009