09/05/2024 12:56:17
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Kalendarz imprez
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Download
  Zarząd ŁZM
  Statut

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 25
Najnowszy Użytkownik: ~LPG Majster
Zobacz Temat
| Motosportklub | KZK KJS RAJDY

Drukuj temat Oceń temat Zmień styl na nowy


Autor kzk sieradz 20.03.11
matto

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 154
Data rejestracji: 05.07.10

Dodane dnia 20/03/2011 18:24
Sieradz zdobyty. Z Bartkiem na pilocie wygralismy: klase, opena i generalke dziekuje reszty nie trzebasmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: kzk sieradz 20.03.11
w3rti

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 266
Miejscowość: Zgierz
Data rejestracji: 26.09.09

Dodane dnia 20/03/2011 19:11
Nie musiałeś się od razu tak chwalić smiley Gratulacje raz jeszcze bo zasługujesz na nie smiley Zdjęcia wstawię w najbliższym czasie smiley Brawa również dla Mateusza za to że walczył tak długo jak się dało.
Edytowane przez w3rti dnia 20/03/2011 19:37
5976717 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: kzk sieradz 20.03.11
elvitos

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 51
Miejscowość: Sdz
Data rejestracji: 16.12.08

Dodane dnia 20/03/2011 19:33
w generalce.. no było jedno subaru smiley
gratuluje!

filmy pojawią się na dniach. zapraszamy na kolejne imprezy. mamy nadzieje że będą równie ciekawe jak dzisiejsza smiley

kto nie był niech żałuje.. może przez zablokowanie tematu tutaj.. ale zawsze zapraszamy na naszą stronę smiley


SS GTi 4wd
Edytowane przez elvitos dnia 20/03/2011 19:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: kzk sieradz 20.03.11
elvitos

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 51
Miejscowość: Sdz
Data rejestracji: 16.12.08

Dodane dnia 21/03/2011 23:32
nie Adam..
ciekawe czemu akurat nasz temat został zamknięty, a jakikolwiek inny z imprezą innego klubu nie..
regulaminu też nie stworzyliście od podstaw sami. są zmiany które wystarczą na tyle by był on naszym regulaminem..

szkoda że tak robicie..


SS GTi 4wd
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: kzk sieradz 20.03.11
matusz1113

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 79
Data rejestracji: 19.02.09

Dodane dnia 22/03/2011 07:36
Artur ty chwili pięto ale rzeczywiście dawał radę i było na grudo docioł yoko prawie do końca i Świetnie holuje
Film z całej imprezy http://www.youtube.com/watch?v=A2tpBz3tYeg&feature=player_detailpage



Pozdrawiam Mateusz
3990799 matusz1113@o2.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: kzk sieradz 20.03.11
Tybek

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 42
Miejscowość: Wieluń
Data rejestracji: 19.08.09

Dodane dnia 22/03/2011 14:56
Również się zgadzam, że impreza świetna, praktycznie pod każdym względem


----------------------

126p 1.1
2x 125p 1.5 ( w tym 1.4 16v- czyli kanto-rajdówka in progress)

www.fiat-furious.pl
8611026 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: kzk sieradz 20.03.11
angel_

Webmaster

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1958
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 02.06.08

Dodane dnia 22/03/2011 15:45
Tybek napisał/a:
Również się zgadzam, że impreza świetna, praktycznie pod każdym względem


poza tym z e nielegal smiley oczywiscie wg przepisow PZM-otu smiley


2340312 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: kzk sieradz 20.03.11
Tybek

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 42
Miejscowość: Wieluń
Data rejestracji: 19.08.09

Dodane dnia 22/03/2011 19:48
legal sregalsmiley smiley Jeśli nawet, to nie zmienia to faktu i w żaden sposób nie wpływa na to że trasa była świetna (chyba najlepsza do tej pory KZK-owa trasa na której byłem- fakt nie jestem jakimś mega objeżdżaczem wszystkich KZK smiley profi podejście do tematu, organizacja, wszystko idzie sprawnie na każdej imprezie bez zająknięcia. I to jest chyba najważniejsze


----------------------

126p 1.1
2x 125p 1.5 ( w tym 1.4 16v- czyli kanto-rajdówka in progress)

www.fiat-furious.pl
Edytowane przez Tybek dnia 22/03/2011 19:49
8611026 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: kzk sieradz 20.03.11
Drifter

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 44
Data rejestracji: 04.12.09

Dodane dnia 22/03/2011 22:21
mówisz prawde Tybek smiley Najlepsza KZK w tym roku i ciężko będzie ją przebić... Organizacja na najwyższym poziomie nie było się do czego doczepić...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: kzk sieradz 20.03.11
angel_

Webmaster

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1958
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 02.06.08

Dodane dnia 23/03/2011 09:03
do czasu

ale to juz moje przemyslenia itp mniejsza o to

powodzenia


2340312 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: kzk sieradz 20.03.11
matto

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 154
Data rejestracji: 05.07.10

Dodane dnia 23/03/2011 12:02
angel_ napisał/a:
do czasu

ale to juz moje przemyslenia itp mniejsza o to

powodzenia


pewnie ze wszystko jest dobrze do czasu kiedy jest zle ale z drugiej strony nawet gdybym przywalil w sciane to pretensje bede mial tylko do siebie i swoich umiejetnosci czy to bedzie imreza pod patronatem PZM czy luzne upalanie w nocy pod marketem (chociaz tego nie robie smiley ) gorzej gdy auto wpadnie w kibicow wtedy zaczynaja sie schody ale w naszym pieknym kraju i tak to kierowca bedzie mial przerabane najlepszy przyklad http://www.youtube.com/watch?v=g1U3czpJRJs
tak czy siak taka impreza i tak jest bezpieczniejsza niz dzidowanie po miescie w ruchu ulicznym i wielu ludzi ktorzy tam byli dowiedzieli sie jak bardzo nie potrafia jezdzic samochodem co wszystkim wyjdzie nam na zdrowie
szanuje ŁZM za to ze stara sie robic imprezy przepisowe ma to duzo sensu ale jednoczesnie z wielka frajda jezdzilo mi sie na kzk sieradzkiej i uwielbiam tez skierki
wiec kochajmy sie i trzymajmy razem bo swiat polskich rajdow i tak juz lezy wiec go nie kopmy
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: kzk sieradz 20.03.11
angel_

Webmaster

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1958
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 02.06.08

Dodane dnia 23/03/2011 13:52
matto napisał/a:
angel_ napisał/a:
do czasu

ale to juz moje przemyslenia itp mniejsza o to

powodzenia


pewnie ze wszystko jest dobrze do czasu kiedy jest zle ale z drugiej strony nawet gdybym przywalil w sciane to pretensje bede mial tylko do siebie i swoich umiejetnosci czy to bedzie imreza pod patronatem PZM czy luzne upalanie w nocy pod marketem (chociaz tego nie robie smiley ) gorzej gdy auto wpadnie w kibicow wtedy zaczynaja sie schody ale w naszym pieknym kraju i tak to kierowca bedzie mial przerabane najlepszy przyklad http://www.youtube.com/watch?v=g1U3czpJRJs
tak czy siak taka impreza i tak jest bezpieczniejsza niz dzidowanie po miescie w ruchu ulicznym i wielu ludzi ktorzy tam byli dowiedzieli sie jak bardzo nie potrafia jezdzic samochodem co wszystkim wyjdzie nam na zdrowie
szanuje ŁZM za to ze stara sie robic imprezy przepisowe ma to duzo sensu ale jednoczesnie z wielka frajda jezdzilo mi sie na kzk sieradzkiej i uwielbiam tez skierki
wiec kochajmy sie i trzymajmy razem bo swiat polskich rajdow i tak juz lezy wiec go nie kopmy


jasne ze to bezpieczniejsze niz upalanie na drogach otwartych
jasne ze fajnie jest poupalac
a co do wywalenia np w sciane czy latarnei to pretensje do siebie tylko nie zdziw sie jak bedziesz pokrywal straty z wlasnej kieszeni (a postawienie latarni nie jest tanie)
oczywiscie im wiecej imprez tym lepiej dla milosnikow jazdy szkoda niestety ze czasem jak ktos chce dobrze to wychodzi jak zawsze

niestety taki kraj a reszte przemyslen pozwolicie ze zostawie dla siebie


pozdro smiley


2340312 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: kzk sieradz 20.03.11
w3rti

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 266
Miejscowość: Zgierz
Data rejestracji: 26.09.09

Dodane dnia 23/03/2011 23:05
Panowie o co Wy się w ogóle kłócicie? Jak Team50 chce robić imprezy bez PZM to niech robi. Według mnie ŁZM ani żaden inny klub nie powinien się tutaj wtrącać. Impreza ogólnie nie wiem czy była ubezpieczona ale uważam iż powinna być bo to (rzadko bo rzadko ale) się przydaje. Moje osobiste odczucia są takie iż brakuje takich imprez nie tylko w woj. łódźkim ale w całej Polsce. Nie mogę więc powiedzieć, że nie popieram takich rozwiązań bo bym skłamał. Zawody były naprawdę rewelacyjne i mimo wielkich starań nie wszędzie da się taką kzk zrobić. Nie wiem o co poszło( i nie chce wnikać), ale szkoda że ŁZM nie robi imprez z Team50 bo była by zarówno licencja PZM a co za tym idzie więcej osób. Nie zmienia to faktu iż uważam, że dobrze zrobił Team50 i robi KZK w Sieradzu...
5976717 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: kzk sieradz 20.03.11
elvitos

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 51
Miejscowość: Sdz
Data rejestracji: 16.12.08

Dodane dnia 24/03/2011 21:45
na terenach na których organizujemy imprezy raczej nie ma latarni.. a jeżeli to omijane, a jeżeli nie omijane to już nie przesadzajmy.. robimy imprezy dla ludzi.. a nie do straszenia ich latarniami. oczywiście nie zachęcam do walenia w nie.. ale nie bójcie się, u nas nie jest tak strasznie, nawet jak coś smiley.

staramy się organizować, żeby każdy był zadowolony, a najbardziej uczestnik. bo to dla niego są zawody. żeby można było pojeździć, poćwiczyć, żeby coś się działo w Sieradzu/ okolicy związanego z motoryzacją.
a że trasy mamy układane przez osobę która jest do tego stworzona- Prezes i okazują się aż tak dobrymi, że o tym piszą.. to chyba dobrze smiley licencja pzm nie daje doświadczenia ani tego czegoś.. a jeszcze jeżeli będzie.. mmmm aż strach pomyśleć smiley.

mimo wszystko zapraszamy WSZYSTKICH na nasze imprezy.

jest to moja wypowiedź i nie wyżywajcie się później na wszystkich ludziach z Sieradza..


SS GTi 4wd
Edytowane przez elvitos dnia 24/03/2011 22:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: kzk sieradz 20.03.11
angel_

Webmaster

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1958
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 02.06.08

Dodane dnia 25/03/2011 19:04
nikt sie nie chce wyzywac na ludzich z Sieradza
ja tez jestem zdania ze im wiecej imprez tym lepiej
a to ze jakos nie po drodze nam ze soba hmm pewenie wina lezy jak zawsze po obu stronach


2340312 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: kzk sieradz 20.03.11
matusz1113

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 79
Data rejestracji: 19.02.09

Dodane dnia 26/03/2011 10:24
My zawodnicy mamy nadziej że wreszcie cos się da z tym zrobić
Że my zawodnicy będziemy zadowoleni i Wy organizatorzy też dojdziecie do jakiegoś porozumienia
chodzi tylko o że jak mam sie wściekać po publicznych drogach czy być ganiani przez ochronę z pod hipermarketu
to lepiej jechać na kzk tam będzie ZAWSZE BEZPIECZNIEJ


Pozdrawiam Mateusz
3990799 matusz1113@o2.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
INFORMACJE
Honorowe oddawanie krwi



Członkowie naszego klubu oddali już ponad:

50000 ml krwi

Reklama

Pawenta Szynki


Czarnocin


Bachus


ACMClubPetronas


Har-tech


Monaco


pneumaster


Classiccars

Copyright © 2008-2009