09/05/2024 06:13:02
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Kalendarz imprez
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Download
  Zarząd ŁZM
  Statut

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 24
Najnowszy Użytkownik: ~LPG Majster
Zobacz Temat
| Motosportklub | KZK KJS RAJDY

Drukuj temat Oceń temat Zmień styl na nowy


Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: KJS GUMAX-PREMIO RALLY 2011 1 eliminacja MOŁ
Ertejot

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 134
Data rejestracji: 04.06.08

Dodane dnia 16/05/2011 18:24
Połamałem dwa alusy... Ale na SL5 generalkę wyjąłem. smiley


Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by ci to sprawiało przyjemność.
2055432 www.martweobrazki.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS GUMAX-PREMIO RALLY 2011 1 eliminacja MOŁ
matto

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 154
Data rejestracji: 05.07.10

Dodane dnia 16/05/2011 21:28
Kocham rajdy, ale ten byl bolesny smiley dzieki Angel za pilotowanie rozliczymy sie przelewem na nastepnej KZK ;D

Jestem szczesliwy ze dojechalismy do mety oczywiscie dzieki trytrykom (rajdowka czy jak by tego nie zwal, na rajdzie Dakar VW wykozystal 4500 trytrytek) malo braklo jeszcze 3 min i wywalili by nas z rajdu. Nigdy nie zapomne uczucia jak na dojazdowce kiedy mijaja cie kolejne zalogi a ty walczysz z autem i w koncu odpala i w tedy jest piekna jazda na PKC ( oczywiscie po drodze z szacunkiem do wszystkich przepisow ruchu drogowego smiley )
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS GUMAX-PREMIO RALLY 2011 1 eliminacja MOŁ
angel_

Webmaster

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1958
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 02.06.08

Dodane dnia 16/05/2011 22:30
matto napisał/a:
Kocham rajdy, ale ten byl bolesny smiley dzieki Angel za pilotowanie rozliczymy sie przelewem na nastepnej KZK ;D

Jestem szczesliwy ze dojechalismy do mety oczywiscie dzieki trytrykom (rajdowka czy jak by tego nie zwal, na rajdzie Dakar VW wykozystal 4500 trytrytek) malo braklo jeszcze 3 min i wywalili by nas z rajdu. Nigdy nie zapomne uczucia jak na dojazdowce kiedy mijaja cie kolejne zalogi a ty walczysz z autem i w koncu odpala i w tedy jest piekna jazda na PKC ( oczywiscie po drodze z szacunkiem do wszystkich przepisow ruchu drogowego smiley )


hehehee no ale 2 zalogi zesmy przegonili a czasowo to prawie 3 na tej dojazdowce smiley i jak autko ladnie jechalo w sumie to nieliczne momenty kiedy tak dobrze sie sprawowalo smiley
co do trytytek to fakt powinno to byc na BK jako obowiazkowe wyposazenie auta smiley

co do pilotowania to mi sie podobalo a jesli bylo ok to mnie to cieszy a jesli slabo to czas sie uczyc . w sumie to moze poszukam se kierowcy i zaczne czesciej pilotowac wkoncu to pierwszy raz byl wiec napewno nie byl jakis najlepszy ale coz praktyka czyni mistrza ponoc wiec jeszcze wiele km na probach i moze bedzie dobrze smiley
a pojezdzic tez bym pojezdzil sobie ale... na jazde narazie mnie nie stac wiec moze pilotowanie a moze kiedys przeskocze to ale

pozdro

ps
jak dla mnie to masz limit pecha wyczerpany na caly sezon smiley
2340312 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS GUMAX-PREMIO RALLY 2011 1 eliminacja MOŁ
w3rti

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 266
Miejscowość: Zgierz
Data rejestracji: 26.09.09

Dodane dnia 16/05/2011 23:36
Ten KJS ogólnie był dość pechowy dla załóg z ŁZM. Mnie silnik odmówił współpracy 5 dni przed rajdem, Mateuszowi auto stanęło, Artur to już kupa problemów, nawet Qba miał problem ze swoim CC. Ja jednak z tego Kajtka jestem zadowolony bo udało mi się przyjechać(może nie tym czym chciałem, ale jednak) i nawet stanąć na "pudle". Jak na 3 KJS w życiu jestem zadowolony z wynikusmiley Tutaj podziękowania dla mojej utalentowanej pilotki, bo żadnej kary nie mieliśmysmiley

Ciekawy jestem, czy będą jakieś fotki bo z chęcią popatrzyłbym jak wpadałem w ostatni zakręt na SL3/8.

Z tym limitem pecha mam nadzieje, że masz rację Angel smiley Ja żeby uniknął większych problemów już zaczynam szykować się do Prząśniczki smiley może uda mi się przez te półtora miesiąca doprowadzić auto do takiego stanu, że dojedzie bez problemówsmiley
5976717 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
INFORMACJE
Honorowe oddawanie krwi



Członkowie naszego klubu oddali już ponad:

50000 ml krwi

Reklama

Pawenta Szynki


Czarnocin


Bachus


ACMClubPetronas


Har-tech


Monaco


pneumaster


Classiccars

Copyright © 2008-2009