09/05/2024 15:28:59
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Kalendarz imprez
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Download
  Zarząd ŁZM
  Statut

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 25
Najnowszy Użytkownik: ~LPG Majster
Zobacz Temat
| Motosportklub | KZK KJS RAJDY

Drukuj temat Oceń temat Zmień styl na nowy


Autor Juwenaliowa KZK
angel_

Webmaster

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1958
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 02.06.08

Dodane dnia 25/05/2011 11:41
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Juwenaliową KZK.

KZK odbędzie się na parkingu Politechniki Łódzkiej popularnie zwanym "Latarniami" w Łodzi. Wjazd na teren Politechniki od ul. Wólczańskiej.

Start 29.05.2011 o godzinie 10:00, zapisy jak zawsze na miejscu do godziny 13:00.

KZK-a nie będzie zaliczana do cyklu Pucharu KZK organizowanego przez ŁZM Motosportkub.

(przypominamy, że uczestnik powinien być właścicielem samochodu którym startuje lub mieć pisemne upoważnienie od właściciela samochodu oraz posiadać ważne OC i przegląd techniczny pojazdu)
2340312 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Juwenaliowa KZK
PAQU

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 20
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 28.03.11

Dodane dnia 26/05/2011 12:23
już się nie mogę doczekaćsmiley
1082998 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Juwenaliowa KZK
w3rti

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 266
Miejscowość: Zgierz
Data rejestracji: 26.09.09

Dodane dnia 26/05/2011 15:40
Ja wpadnę jakoś koło godziny 12, ale na pewno będę smiley Latarnie to jednak jeden z najlepszych terenów do kzk w Łodzismiley Jest i szybko i w miarę technicznie smiley
5976717 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Juwenaliowa KZK
norbi_gtn

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 13
Data rejestracji: 24.05.11

Dodane dnia 27/05/2011 18:22
Jutro ogarniam koła i przyjeżdżam !
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Juwenaliowa KZK
Kuwetka

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 5
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 05.08.10

Dodane dnia 29/05/2011 13:58
Czy ktoś może mi wyjaśnić co się dziś stało że pan ochroniarz odesłał mnie z kwitkiem spod bramy Politechniki Łódzkiej z informacją że cała impreza jest odwołana?
Bardzo jestem ciekaw w kierunku kogo mam wypuścić kilka ciepłych słów które cisną mi się na usta. Jestem również ciekaw czemu jak dotąd nikt o tym nie poinformował ludzi którzy chcieli wziąć udział w imprezie?


za kucyka!!!
4030147 http://www.kuwetka.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Juwenaliowa KZK
Pawel

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 3
Data rejestracji: 22.05.11

Dodane dnia 29/05/2011 17:30
Ja też byłem.Uzbrojony w 2 aparaty złaziłem się strasznie szukając wyścigów.Jedyne jakie znalazłem w okolicy to pogoń starszych Pań za jak najlepszymi okazjami na Kiermaszu Działkowcówsmiley
Szkoda ,że nie było.Czekam na następne!!
2530461 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Juwenaliowa KZK
norbi_gtn

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 13
Data rejestracji: 24.05.11

Dodane dnia 29/05/2011 18:23
To ja miałem szczęście i troszkę odwagi. Pan ochroniarz uprzejmie poinformował mnie że zawody przeniesione do Zgierza, więc pojechałem w nieznane.

W Zgierzu była KZK AK Łódzkiego.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Juwenaliowa KZK
Kuwetka

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 5
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 05.08.10

Dodane dnia 29/05/2011 19:25
Mnie również przekazał informacje o Zgierzu - coś o imprezie motoryzacyjnej na stadionie. Wsiadłem do auta i pognałem do Zgierza. Na miejscu jakiś autochton wskazał mi drogę na stadion ...a na stadionie, jak to na stadionie kilku chłopaków kopało piłkę. Wróciłem więc do domu w myślach układając epitety które skieruje do tych co zawinili.
Przy okazji, może w końcu ktoś mi odpowie co tam się właściwie stało i czemu nikt nie umieścił nawet jednego słowa na stronie - czy napisanie zdania: "impreza odwołana - przepraszamy" jest rzeczywiście takie ciężkie?


za kucyka!!!
4030147 http://www.kuwetka.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Juwenaliowa KZK
angel_

Webmaster

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1958
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 02.06.08

Dodane dnia 29/05/2011 19:52
widze ze padlo na mnie aby wyjasniac i przepraszac

jako organizatorzy bylismy od godz 8:20 na "latarniach" niestety zastalismy parking zastawiony autami po telefonach do osob ktore zalatwialy plac i wlasciciela placu dowiedzielismy sie ze zgoda na odbycie sie imprezy na tym terenie zostala cofnieta (w momencie gdy wlascicel terenu dowiedzial sie o parkujacych autach - czyli dzis okolo 8:30) siedzielismy na terenie do okolo 10:20 aby tych co przyjechali poinformowac o tym co sie stalo. W miedzy czasie ochrona (najprawdopodobniej od wlasciciela terenu) dostala wytyczne zeby nikogo nie wpuszczac - o tym tez nas nie poinformowano i dlatego wyszlo jak wyszlo my czekalismy na placu a ludzie nie zostawali wpuszczeni na bramie. Jesli chodzi o nie umieszczenie info na stronie to wynik tego ze osoby zajmujace sie newsami itp albo nie mialy dostepu do netu albo niektorzy pojechali na KZK-e do Zgierza

wyszlo bardzo glupio i przykro nam z tego powodu. Nie chce tu nikogo tłumaczyc bo za pozno na to.

Przepraszamy za zamieszanie

2340312 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Juwenaliowa KZK
PAQU

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 20
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 28.03.11

Dodane dnia 29/05/2011 22:53
Ja też pocałowałem bramę, wbiłem na teren z buta i chociaż udało mi się dowiedzieć że impreza odwołana, więc pognałem do Zgierza.


www.pakulski.net := Toyota Celica 1.6 (powered by LPG) =:
1082998 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Juwenaliowa KZK
Michal89

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 45
Data rejestracji: 19.07.10

Dodane dnia 30/05/2011 23:52
Kurcze jak to w Polsce, wszystko na przeciw. :/ Akurat mam szczęście, że się nie wybrałem, bo myślałem aby przyjechać dzień wcześniej do Łodzi specjalnie na KZK, a było by to jechanie na wariata 120 KM, więc też bym nie był zadowolony... Szkoda, ale dobrze, że przynajmniej macie chęci na organizowanie, a zdenerwowani niech zrozumieją, że nie zawsze jest to takie łatwe. Kto z Łodzi to nie problem, lipa tak jak ja, czy chłopaki z Piotrkowa, nie mamy 5 minut drogi na KZK. smiley

Czekam na czerwcową imprezę, pozdro!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Juwenaliowa KZK
Kuwetka

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 5
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 05.08.10

Dodane dnia 31/05/2011 11:44
Ja się zagotowałem nie dlatego że impreza została odwołana. Zdarzają się różne przypadki i jeśli jest to z przyczyn niezależnych od klubu który organizuje imprezę to cóż można zrobić. Jednak zawsze można postarać się przekazać taką informację, a w erze internetu nie jest to takie trudne - można to zrobić chociażby z komórki. Swoją drogą jestem bardzo ciekaw kiedy pojawiłaby się jakakolwiek informacja jeśli bym się o to nie zapytał. Inna sprawa że można było zostawić informacje u ochroniarza przy wjeździe na teren. W moim przypadku niestety nie wiedziałem gdzie dokładnie jest KZK w Zgierzu i skończyło się na bezsensownym zwiedzaniu tego miasta.
Podsumowując, mam nadzieje że jeśli w przyszłości zaistnieje taka sytuacja (chociaż mam nadzieje że nie) to ktoś wpadnie na pomysł żeby poinformować o wszystkim startujących.


za kucyka!!!
4030147 http://www.kuwetka.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Juwenaliowa KZK
angel_

Webmaster

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1958
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 02.06.08

Dodane dnia 31/05/2011 13:21
ale my staralismy sie przekazac inf tym co przyjechali jednak bez naszej wiedzy wogole nie zostali wpuszczeni ci co jakims cudem wjechali na plac dostali info
wiem wiem glupio wszystko wyszlo przepraszam raz jeszcze

jesli chodzi o strone to naprawde nie bylo osoby ktora mogla to wpisac (ja osobiscie nie pomyslalem o tel kom)

bylismy tam od rana tak jak by wszystko mialo pojsc niestety ktos nawalil

byly puchary tasmy stopery pacholki mapki zgloszenia itp itd

niestety wszystko poszlo nie tak i to jest nasza wina w jakims stopniu

moze jakis dzien byl nie taki jakies zle fluidy czy cos zreszta w sobote tez nie wszystko dzialalo



jeszcze raz przepraszamy
2340312 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Juwenaliowa KZK
matto

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 154
Data rejestracji: 05.07.10

Dodane dnia 31/05/2011 19:21
angel_ napisał/a:
ale my staralismy sie przekazac inf tym co przyjechali jednak bez naszej wiedzy wogole nie zostali wpuszczeni ci co jakims cudem wjechali na plac dostali info
wiem wiem glupio wszystko wyszlo przepraszam raz jeszcze

jesli chodzi o strone to naprawde nie bylo osoby ktora mogla to wpisac (ja osobiscie nie pomyslalem o tel kom)

bylismy tam od rana tak jak by wszystko mialo pojsc niestety ktos nawalil

byly puchary tasmy stopery pacholki mapki zgloszenia itp itd

niestety wszystko poszlo nie tak i to jest nasza wina w jakims stopniu

moze jakis dzien byl nie taki jakies zle fluidy czy cos zreszta w sobote tez nie wszystko dzialalo



jeszcze raz przepraszamy



ja wam wybaczam smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
INFORMACJE
Honorowe oddawanie krwi



Członkowie naszego klubu oddali już ponad:

50000 ml krwi

Reklama

Pawenta Szynki


Czarnocin


Bachus


ACMClubPetronas


Har-tech


Monaco


pneumaster


Classiccars

Copyright © 2008-2009