05/05/2024 06:53:45
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Kalendarz imprez
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Download
  Zarząd ŁZM
  Statut

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 23
Najnowszy Użytkownik: ~LPG Majster
Zobacz Temat
| Off Topic | Hyde Park

Drukuj temat Oceń temat Zmień styl na nowy


Autor Gdzie trenujecie...?
Mugen

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 24
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 26.01.10

Dodane dnia 08/02/2010 21:58
Witam, pomyslałem żeby otworzyć nowy temat, czyli miejscówki do potrenowania. Biorąc pod uwagę to, że zaglądaja tu nie tylko łodzianie to myslę że każde info z województwa będzie cenne (mnie głównie interesuje Łódź). Czasami wystarczy mały plac o którym wie niewiele osób i juz jest super. Ja kurczę muszę przyznać że znajome mi miejscówki są albo zawalone śniegiem albo za chwilę pojawia sie ochrona obiektu/policja albo jakaś boczna droga jest już tak wyślizgana że zwyczajnie boję się że wywalę gdzieś do rowu albo spotkam się z kimś z przeciwka. Myślę że każde info będzie cenne. A' propos, co z torem na ul. Techniczej w Łodzi, kto jest właścicielem i czy można tam poćwiczyć?
Pozdrawiam Kuba
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Gdzie trenujecie...?
Jarzombek

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 36
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 08.06.09

Dodane dnia 08/02/2010 23:21
Z lodzi to wiem sam jezdze na:
Lodowa stara zajezdnia autobusowa strasznie wyslizgana i stoi tam duzo tirow wiec nieraz trudno tam wjechac a co mowic o slizganiu
Kaloryfer ostatnio caly zawalony sniegiem ze jezdzic sie niedalo ale juz pewnie rozjezdzony
miejscowka kolo m1 taki maly parking tam nieraz ciec stoi i pilnuje
w lodzi jeszcze to po parkingach najczescie real jak zbliza sie ochrona to radze spitalac bo po policje nieraz dzwonia
i w pabaniacicach wielki parking pusty i odsniezony tylko ze tutaj duzo aut jest przewaznie i to wieczorem


Pussy Wagonsmiley
Demon szybkoścismiley
126powodów do Dumysmiley

I krótkie życie jest dostatecznie długie, by przeżyć je szlachetnie.
5794183 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Gdzie trenujecie...?
Mugen

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 24
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 26.01.10

Dodane dnia 09/02/2010 11:56
Jarzombek napisał/a:
Z lodzi to wiem sam jezdze na:
Lodowa stara zajezdnia autobusowa strasznie wyslizgana i stoi tam duzo tirow wiec nieraz trudno tam wjechac a co mowic o slizganiu
Kaloryfer ostatnio caly zawalony sniegiem ze jezdzic sie niedalo ale juz pewnie rozjezdzony
miejscowka kolo m1 taki maly parking tam nieraz ciec stoi i pilnuje
w lodzi jeszcze to po parkingach najczescie real jak zbliza sie ochrona to radze spitalac bo po policje nieraz dzwonia
i w pabaniacicach wielki parking pusty i odsniezony tylko ze tutaj duzo aut jest przewaznie i to wieczorem

Na Lodową to mam kurcze przez całe miasto. Koloryfer to ten parking na Wycieczkowej w stronę Łagiewnik?
Ja jeździłem na parkingu przy cmentarzach na Szczecińskiej ale teraz tyle śniegu że tylko przeprawowym Jeepem można tam pojechać. Dobra też jest droga dalej za tym parkingiem w stronę Kochanówki (jakieś pierwsze 1,5 - 2km widać czy nic z przeciwka nie jedzie) ale jak kiedyś po 21 wpakowałem sie 10 metrów w zamarznięte pole to teraz mam jakiś uraz :-) Czekamy na następne informacje...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Gdzie trenujecie...?
krzysiekk

Admin

Avatar Użytkownika

Admin


Postów: 380
Data rejestracji: 01.03.09

Dodane dnia 11/02/2010 13:32
Tor na technicznej praktycznie nie istnieje. Na części stoi jakiś biurowiec nowo wybudowany a dalej ogrodzona resztka toru. Nic wiecej nie widziałem, ale podejrzewam, że biurowiec jest tak wpasowany, że nie da się przejechać całego toru (o ile uda się już przejechać za bramę smiley

pzdr
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Gdzie trenujecie...?
Mugen

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 24
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 26.01.10

Dodane dnia 11/02/2010 16:40
No to mnie zmartwiles Krzysztofie. Mieszkam co prawda po drugiej stronie miasta ale kilka razy dawno temu miałem okazje tam jezdzic i bylem pod wrazaniem. No ale takie mamy realia ze teraz stoi jakis beton, ehh, szkoda gadac... Na szczęœcie za oknem zaczelo pruszyc wiec chociaz na osiedlu 2-3 zakrety pojade bokiem :-)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Gdzie trenujecie...?
verbel

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 12
Miejscowość: Lodz
Data rejestracji: 24.10.10

Dodane dnia 11/11/2010 15:37
no wlasnie, chce odswierzyc temat i sie zapytacz czy macie jakies wieczorne miejscowki w Lodzi gdzie mozna sobie pojedzic, potrenowac itp? wiadomo ze nie kazdy parking pod supermarketem jest otwarty.

Choc dzis mozna korzystac bo swieto wiec parking pod lidlem i carefourem/obi byl upalany


Clio 2 1.6 16v
Edytowane przez verbel dnia 11/11/2010 17:59
2214982 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
INFORMACJE
Honorowe oddawanie krwi



Członkowie naszego klubu oddali już ponad:

50000 ml krwi

Reklama

Pawenta Szynki


Czarnocin


Bachus


ACMClubPetronas


Har-tech


Monaco


pneumaster


Classiccars

Copyright © 2008-2009